Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
94 900 000 Ft94.9 M Ft 2 259 524 Ft/m2
2 szoba
42 m²
3. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Pleck Márta
Otthon Centrum VI. kerület, Ó utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az I. kerületben, Víziváros legszebb részén eladó lakás, páratlan panorámával

- Budapest egyik leghangulatosabb terén, a Corvin téren található ingatlan
- jó állapotú társasház 3. emeletén
- kiváló elosztású, 1,5 szobás, világos lakás
- belépve előtér, konyha és étkező található
- a 7 nm-es, ablakos félszoba a csendes belső udvarra néz, reggel úszik napfényben
- a nappaliból lélegzetelállító panoráma nyílik a Halászbástyára és környezetére
- a nappali falai hangszigeteltek, Baxi gáz cirkó
- a tulajdoni lapon 1 szobás lakás, jelenlegi elosztását a 10 évvel ezelőtti felújítás során nyerte el
- a közös költség 11 200 Ft- tartalmazza a vízhasználatot, a teljes rezsi 26 500 Ft
- a Duna- parti sétány, panorámával a Parlamentre 100 m-re található
- pár perc sétára számos busz és villamosjárat
- boltok, éttermek, kávézók a közelben
- tehermentes ingatlan

Ideális választás lehet mindazok számára, akik egy kényelmes, jól megközelíthető otthont keresnek, vagy éppen befektetési lehetőséget fontolgatnak a fővárosban.
A Víziváros egy olyan hely, ahol a történelmi atmoszféra és a modern életstílus találkozik. Az ingatlan elhelyezkedése lehetővé teszi, hogy a város kulturális és szórakoztató programjait könnyedén élvezhesse, miközben otthona a nyugalom szigete marad.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a kivételes ingatlan, ne habozzon kapcsolatba lépni velem. Szívesen válaszolok minden kérdésére, és segítek Önnek megtalálni a tökéletes otthont vagy befektetési lehetőséget Budapest egyik legkeresettebb városrészében.
Kérem, ne habozzon, hiszen az ilyen lehetőségek gyorsan elkelnek!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal – mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2260 e Ft
2056 e Ft -10%
1690 e Ft -34%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
125.4 m Ft 24%
88.7 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

210 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
I. kerület, Víziváros, Széna tér
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
56 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
I. kerület, Víziváros, Hunyadi János út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

150 M Ft
2 szoba
55 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület