Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 2. emelet

+ 4 kép 1/7
120 000 000 Ft120 M Ft 2 857 143 Ft/m2
2 szoba
42 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lukácsi Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ritka lehetőség az I. kerület egyik nyugodt, mégis kiválóan megközelíthető utcájában - Krisztinaváros
Ez a lokáció ideális választás azoknak, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a nyugalom és a városi infrastruktúra között.

Kis létszámú társasházban kínálunk azonnal költözhető magas műszaki tartalommal és prémium belső kialakítással elkészült lakásokat, ahol a minőség nem ígéret, hanem kézzelfogható részlet.
Ideális választás mindazoknak, akik értékelik a prémium anyaghasználatot, a kiforrott gépészetet és a hosszú távon is fenntartható megoldásokat, akár saját célra, akár befektetésben gondolkodnak.

Az épület jellemzői:
- monolit vasbeton szerkezet
- Porotherm + SILKA hanggátló falazatok
- 3 rétegű REHAU nyílászárók
- Lindab korcolt lemezfedés
- Baumit hőszigetelő rendszer
- gépesített, telefonról vezérelhető automata garázskapu
- parkológépes megoldás

Gépészet – fenntartható üzemeltetés:
- mennyezeti hűtés–fűtés
- egyedi hőmennyiségmérők lakásonként
- geotermikus rendszer napkollektoros rásegítéssel
- Stiebel Eltron központi rendszer
- alacsony fenntartási költségek
- lakásonként külön vízórák (hideg–meleg)
- 42 nm – kompakt, magas minőség
- gépesített konyha AEG készülékekkel
- kiváló térkihasználás, prémium anyaghasználat

Biztonság és komfort:
- biztonsági bejárati ajtók
- videókaputelefon
- előkészített riasztórendszer
- 3×16 A elektromos kapacitás
- TV- és telefonkiállások

Opcionális tárolók és parkolóhelyek is elérhetők az épületen belül:
- garázs / parkolóhelyek külön megvásárolhatók / bérelhetők
- automata, telefonról vezérelhető garázskapu
- parkológépes rendszer
(A pontos elérhetőségről és feltételekről kérjük, érdeklődjön.)

Csendes, budai környezet, mégis gyors és egyszerű kapcsolat a város bármely pontjához:
- pár perc sétára villamosok (19, 56) és buszjáratok (5, 105, 178, 210)
- gyors autós elérés az M1/M7 irányába
- belváros, Déli pályaudvar könnyen elérhető
- Budai Vár, Tabán és a Vérmező zöldterületei a közelben
- MOM Park, oktatási intézmények, egészségügyi és szolgáltatások pár percen belül

Az épület elkészült, használatbavételi engedéllyel rendelkezik, az albetétesítés folyamatban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2857 e Ft
2046 e Ft -40%
1675 e Ft -71%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
120 M Ft m Ft
123.8 m Ft 3%
88.4 m Ft -36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
I. kerület, Víziváros, Széna tér
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
56 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

210 M Ft
3 szoba
0 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

239.9 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület, Tabán, Orom utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

402.6 M Ft
2 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

215.838 M Ft
3 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

150 M Ft
2 szoba
55 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
IV. kerület