BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 4. emelet

+ 13 kép 1/16
199 000 000 Ft199 M Ft 2 551 282 Ft/m2
3 szoba
78 m²
4. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nagy Veronika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó az I. kerületben, egy frissen elkészült, 78 m²-es, nappali + 2 hálószobás, 2 fürdőszobás lakás a 4. emeleten, amely nyugati fekvésének köszönhetően minden napszakban világos és meleg hangulatú.

A master bedroom saját zuhanyzós fürdőszobával és beépített szekrénnyel biztosít privát kényelmet, míg a másik hálószoba csendes, udvarra néző elhelyezkedésével tökéletes pihenőhely.
A lakásban található külön fürdő és külön WC a praktikumot szolgálja.

A modern, teljesen új konyha minden részletében megtervezett: elegáns beépített bútorok, letisztult design, és a hatalmas ablakok miatt itt is a fény uralja a teret.

A társasház rendezett és igényes: felújított homlokzat, ÚJ LIFT, modern közös terek, így a ház megjelenése is méltó a lakáshoz.

Ez a lakás nem csupán egy ingatlan – hanem egy életérzés.
Belépni ide olyan, mintha már otthon lennél.

Ne maradj le erről a ritka lehetőségről – hívj még ma, és nézd meg személyesen!
Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2551 e Ft
2309 e Ft -10%
1694 e Ft -51%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
199 M Ft m Ft
209.1 m Ft 5%
132.3 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület, Víziváros, Széna tér
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
56 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

239.9 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
I. kerület, Tabán, Orom utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

396 M Ft
2 szoba
117 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

250 M Ft
2 szoba
81 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

277 M Ft
5 szoba
180 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület