Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
152 000 000 Ft152 M Ft 3 534 884 Ft/m2
2 szoba
43 m²
2. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 942
Szekeres Tünde
OTPIP I. kerület Zsolt utcai iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kinálunk egy exkluzív lakást a Sun Hill Residence-ben Budapest szívében, kitekintéssel a Budai Várra.

Fedezze fel az elegancia és kényelem tökéletes harmóniáját Budapest egyik legimpozánsabb lakóépületében !
Az 1. kerület kiemelt részén, a főváros történelmi központjának ölelésében kínáljuk megvételre ezt a luxus színvonalon kivitelezett, 43 nm-es, két szobás lakást.

A lakás minden részletében a legmagasabb minőség és igényesség tükröződik. A burkolatok, szaniterek és beépített berendezések kiválasztásánál kizárólag prémium kategóriás, nemzetközi márkákat alkalmaztak. A fürdőszobában intelligens WC, míg a modern konyhában beépített mosogatógép, kombinált sütő-mikrohullámú készülék, valamint különálló borhűtő is helyet kapott. Az előszoba beépített szekrénye mögé rejtett mosó- és szárítógép biztosítja a praktikumot, stílusosan integrálva a térbe.

A lakás bejárati oldaláról egy bensőséges hangulatú japán kert látványa nyújt nyugalmat és természetközeli élményt.

Világszínvonalú építészeti megoldások
A mészkő homlokzatú épületet és annak minden belső terét egy neves, nemzetközi tervezőiroda álmodta meg, amely a természetes anyagok használatával ötvözte a modern eleganciát a kifinomult minimalizmussal. A közös terek kifogástalan állapotban vannak, és az egész komplexum légköre nyugalmat, biztonságot és exkluzivitást áraszt.

Kiemelt szolgáltatások

24 órás portaszolgálat, amely a lakók kényelmét és biztonságát garantálja

Biztonságos, fűtött teremgarázsban található kocsibeálló

Külön tárolóhelyiség mindkettő külön áron megvásárolható

Ez a lakás ideális választás mindazoknak, akik szeretnének a város egyik legexkluzívabb lakóközösségéhez tartozni, miközben kompromisszumok nélkül élvezik a luxus otthon kényelmét és a történelmi környezet nyújtotta inspirációt.

Érdeklődés esetén hivjon bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M304708

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
3535 e Ft
2056 e Ft -72%
1690 e Ft -109%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
152 M Ft m Ft
125.4 m Ft -21%
88.7 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület, Krisztinaváros, Alagút utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

239.9 M Ft
3 szoba
80 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
I. kerület, Víziváros, Hunyadi János út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület