River Life

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, földszint

1/1
155 000 000 Ft155 M Ft 4 189 189 Ft/m2
1 szoba
37 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 885
Bálint Judit Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű exkluzív stúdiólakás eladó Budapest I. kerületében – Naphegy

Budapest I. kerület Naphegy városrészében eladó egy új építésű, prémium minőségű stúdiólakás, amely ideális választás saját használatra vagy hosszú távon értékálló befektetésként.

Az ingatlan földszinti elhelyezkedésű, csendes belső udvarra, valamint díjnyertes japán kertre néző kilátással rendelkezik. A lakás teljesen berendezett és gépesített, belsőépítész által megtervezett enteriőrrel, azonnal költözhető állapotban.

Főbb jellemzők:

Új építésű stúdiólakás Budapest I. kerületében

Alapterület: 37 nm + 6 nm külső tér

Földszint, kertre néző elhelyezkedés

Teljesen bútorozott, prémium minőség

Nyugodt, zárt belső udvar

Garázs vásárolható: 15 M HUF

Tároló vásárolható: 4 M HUF

Ez az új építésű naphegyi lakás ritka lehetőség a budai oldalon, kiváló lokációval, magas minőséggel és stabil értéktartással.

Megtekintés és további információ kizárólag előzetes egyeztetés alapján.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
4189 e Ft
2159 e Ft -94%
1707 e Ft -145%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
155 M Ft m Ft
93.5 m Ft -66%
59.6 m Ft -160%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

215.838 M Ft
3 szoba
96 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XXI. kerület, Csillagtelep, Krizantém utca
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
I. kerület, Krisztinaváros, 1.kerület, Márvány utca
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

210 M Ft
3 szoba
0 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

146.4 M Ft
3 szoba
78 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Alagút utca
Eladó téglalakás