Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, Tabán, Döbrentei utca, földszint

+ 17 kép 1/20
249 000 000 Ft249 M Ft 2 964 286 Ft/m2
3 szoba
84 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fehér Lilla
New Home Project Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Budai vár alatt a Várkert bazár szomszédságában kínálunk megvételre egy jelenleg Hostelként működő 84 m2 ,három szobás, 2 fürdőszobás, 4 WC-vel ellátott klimatizált lakást.

A ház az 1900-as években épült, valamikor Párizsi-udvarként.
10 éve fel lett újítva a külső- belső homlokzata.

Ez a lakás a lehetőségek tárháza.

- Egy idilli otthont lehet kialakítani nagy családosoknak, mert duplakomfortos , 3 szoba van ami a 6 m belmagassági adottsága miatt megduplázható 6 szobára.

-Kiváló üzleti lehetőség a lokáció miatt , ügyvédi és egyéb irodának, üzlet helységnek befektetésre vagy kiadásra.

- Befektetőknek a Hostelt megtartva, folyamatos üzemeltetéssel, havi folyamatos bevétel.
A várkert és a Vár közelsége és a turisztika miatt minden évben nő az ingatlan értéke.

Lakás jellemzői:
A földszinti lakás , extra fényáradat, szoba ablakai egy zöld parkra néznek.
+84nm
+ földszint, ablakok a parkra néznek
+ Dny fekvés, világos tág terek
+ 3 parkettás szoba
+ klíma
+fa nyílászárok
+ nagy konyha/ 8-10 fő tud egyszerre étkezni
+ 20 férőhelyes
+ külön van a női és a férfi részleg
+ dupla komfort
+ nagyobb fürdőhelységben: 3 mosdó- 3 tusoló- 3 wc
+ kisebb fürdőben: 2 mosdó- 2 tusoló- 2 wc
+nagy teljesítményű vízmelegítős gondoskodik a folyamatos meleg víz ellátásról
+ 5m-es belmagasság ami gallériázható
+közösköltség: 29.000FT

Környék:
+ csendes zöld környezet
+ könnyedén átalakítható
+ a Duna 200M-re
+ Citadellától 500m-re
+ csodás történelmi környezet
A Szarvas tér és Vár bazár közelében, történelmi hangulatot sugalló épületek, műemlékek között található a ház.
Parkok, és éttermek sokasága nagyon vonzó a hangulatos egyedi miliőt kedvelők számára.

Ha az idilli otthont vagy a befektetési lehetőséget látja meg benne, hívjon bátran szívesen adok további információt.

Apartment Operating as a Hostel Near Várkert Bazár

In the immediate vicinity of Várkert Bazár, beneath Buda Castle, we offer for sale an 84 sqm, three-room, air-conditioned apartment currently operating as a hostel, featuring two bathrooms and multiple WCs.

The building was constructed in the early 1900s and was once known as the “Paris Courtyard.” The exterior and interior façades were renovated approximately 10 years ago.

This property offers a wide range of possibilities.
•An idyllic family home can be created, suitable even for larger families. The dual-comfort layout and the 5-metre ceiling height allow the three existing rooms to be doubled to six through gallery construction.
•An excellent business opportunity due to its prime location, suitable for a law office or other professional practice, commercial premises, investment or rental purposes.
•For investors, the hostel operation may be maintained, providing continuous monthly income. Owing to the proximity of the Várkert Bazár and Buda Castle, as well as the strong tourism in the area, property values have shown consistent growth.

Property Features
•84 sqm
•Ground-floor apartment, windows overlooking a green park
•South-west orientation, bright and spacious interiors
•Three parquet-floored rooms
•Air conditioning
•Wooden window frames
•Large kitchen suitable for dining for 8-10 people
.Capacity: 20 guests

.The hostel is arranged with separate quarters for ladies and gentlemen.
•Dual comfort
•Larger bathroom: 3 washbasins, 3 showers, 3 WCs
•Smaller bathroom: 2 washbasins, 2 showers, 2 WCs
•High-capacity water heater ensuring continuous hot water supply
•5-metre ceiling height, suitable for gallery construction
•Common charges: HUF 29,000 per month

Location
•Quiet, green environment
•Easily adaptable layout
•The Danube approximately 200 metres away
•Approximately 500 metres from the Citadella
•Exceptional historic surroundings

The property is located near Szarvas Square and Várkert Bazár, among historic buildings and monuments. The abundance of parks and restaurants makes the area particularly attractive for those who appreciate a unique and atmospheric setting.

If you recognise either the opportunity for an idyllic home or a sound investment, please feel free to get in touch for further information.

TISZTELT ELADÓ!
Eladó ingatlana van? Forduljon hozzám bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2964 e Ft
2241 e Ft -32%
1706 e Ft -74%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
249 M Ft m Ft
194.1 m Ft -28%
131.3 m Ft -90%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, Tabán, Döbrentei utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület, Víziváros, Széna tér
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99.9 M Ft
2 szoba
56 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

305 M Ft
4 szoba
133 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

349 M Ft
4 szoba
210 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

146.4 M Ft
3 szoba
78 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

239.9 M Ft