Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
169 900 000 Ft169.9 M Ft 2 022 619 Ft/m2
2 szoba
84 m²
1. emelet
építés éve:1890

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Patlók László
He -La Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy különleges adottságokkal rendelkező nagypolgári lakás Budapest I. kerületének egyik legimpozánsabb részén, a Döbrentei utcában. Ez a lokáció egyszerre kínál csendet és nyugalmat, hiszen az utca alacsony forgalmú, ugyanakkor néhány perc sétára található a Duna-part, a Várkert Bazár és a Budai Vár. A Tabán zöldje, a rakpart romantikája és a belváros közelsége együtt teremtik meg azt az életérzést, amely valóban ritka Budapesten.

A társasház a XIX. század végén épült, klasszikus polgári stílusban. Külső homlokzatát már felújították, a vezetékeket és csöveket cserélték, a lift korszerűsítése rövidesen indul, majd ezt követi a belső homlokzat rekonstrukciója. A ház lakóközössége gondoskodó és aktívan részt vesz a folyamatos karbantartásban, ami a jövőbeni értékállóság szempontjából kiemelkedő tényező.

A lakás a tulajdoni lapon 84 m², a tényleges használható terület azonban 89 m². A két nagyszoba (31,27 m² és 33,78 m²) napfényes, déli és délnyugati tájolású, ablakai a zöldre néznek. A konyha-étkező (10,76 m²) hangulatos udvari nézettel rendelkezik, a fürdő (5,26 m²), az előszoba (5,9 m²) és a WC (1,7 m²) fölött pedig 13 m² galéria kapott helyet. A 4,2 méteres belmagasság különleges térélményt nyújt és további lehetőségeket biztosít a belső terek alakítására.

A fűtést gázcirkó biztosítja, a havi átlagköltség kedvező, 14-15 ezer forint. Emellett a lakás klímaberendezéssel is felszerelt, amely hűtésre és fűtésre egyaránt használható, így az energiafelhasználás rugalmasan alakítható.

Ez a lakás ideális választás mindazok számára, akik értékelik a klasszikus polgári hangulatot, a tágas, napfényes tereket, valamint a történelmi belváros közelségét. Kiváló otthon lehet családoknak, pároknak, de befektetésként is kimagaslóan jó döntés, hiszen a lokáció presztízse, a ház folyamatos megújulása és a környék páratlan adottságai garantálják értékállóságát.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK092965-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2023 e Ft
2056 e Ft 2%
1617 e Ft -25%
Ennek az ára
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
169.9 M Ft m Ft
125.4 m Ft -35%
240.4 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

250 M Ft
2 szoba
81 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

239.9 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

277 M Ft
5 szoba
180 m²
I. kerület, Víziváros, Hunyadi János út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

349 M Ft
4 szoba
210 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület