River Life

Eladó téglalakás
Bicske, Csákvári utca, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
42 000 000 Ft42 M Ft 1 200 000 Ft/m2
1 szoba
35 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945005
Máté Szabolcs
Duna House - Bicske

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Bicske megújuló városnegyedében, immár a 3. ütemben kínálunk eladásra modern kivitelezésű, összkomfortos, egyedi fűtésű, 30, 35, 48, 58, 65, nm-es, lakásokat hozzájuk tartozó  terasz kapcsolattal! Az egyedi tervezésű,  megújuló energiafelhasználással épülő, egyedi hőmennyiségméréssel, napelemmel támogatott melegvíztárolóval,  klímával, alacsony költségekkel fenntartható lakások kerülnek kialakításra. A kínálatban elérhetőek a garzon és  családi  méretű lakások is. A társasház három szintes, a legújabb anyagokkal és technológiával kerül kivitelezésre. A lakásokhoz tartozó tárolóhelyiség és saját autóbeállót, beépített konyhabútort az ár tartalmazza! Várható átadás 2026 vége!  Otthon Start igényelhető!!!!

További információkkal kapcsolatban keressen bizalommal, személyesen tájékoztatom!

Használja ki az Otthonteremtési támogatásokat, Otthon Start, CSOK, Babaváró kölcsön, illetékmentesség igénylésével!

Bankfüggetlen Hitelcentrumunk teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésére.

Bicske megújuló városnegyedében kínálunk eladásra modern kivitelezésű, összkomfortos, egyedi fűtésű, 29, 40, 52, 63, 85, nm-es, lakásokat hozzájuk tartozó nagy terasz kapcsolattal! Az egyedi tervezésű lakásokhoz tartozik további tároló helyiség, kültéri parkolóhely. A kínálatban elérhetőek a garzon, családi és tetőszinti egyedi penthouse lakások is. A társasház három szintes lifttel ellátott épülete a legújabb anyagokkal és technológiával kerül kivitelezésre. Várható átadás 2023.!

Bicske megújuló városnegyedében kínálunk eladásra modern kivitelezésű, összkomfortos, egyedi fűtésű, 29, 40, 52, 63, 85, nm-es, lakásokat hozzájuk tartozó nagy terasz kapcsolattal! Az egyedi tervezésű, alacsony költségekkel fenntartható lakásokhoz tartozik további tároló helyiség, kültéri parkolóhely. A kínálatban elérhetőek a garzon, családi és tetőszinti egyedi új építésű penthouse lakások is. A társasház három szintes lifttel ellátott épülete a legújabb anyagokkal és technológiával kerül kivitelezésre. Várható átadás 2021.-folyamatosan!

Használja ki az Otthonteremtési támogatásokat, CSOK, Babaváró kölcsön, Áfa visszaigénylés, illetékmentesség igénylésével!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Bicskén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bicske m² ár
1200 e Ft
692 e Ft -73%
Ennek az ára
Bicske átlagár
42 M Ft m Ft
31.1 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bicske, Csákvári utca, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

57.5 M Ft
2 szoba
64 m²
Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

71 M Ft
2 + 1 szoba
58 m²
Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

42 M Ft
1 szoba
35 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

85 M Ft
5 szoba
186 m²
Bicske, Csákvári utca
Eladó téglalakás

Bicske

66 M Ft
2 szoba
51 m²
Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

139 M Ft
4 szoba
240 m²
Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

41 M Ft
1 szoba
35 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

45 M Ft
1 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

32.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Enying, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Enying

29.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Székesfehérvár, Belváros, Távirda u. 35
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

142.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Aba
Eladó téglalakás

Aba

58.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Bicske, Csákvári utca
Eladó téglalakás

Bicske

45 M Ft
1 szoba
32 m²
Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

59 M Ft
2 szoba
46 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

45 M Ft
1 szoba
30 m²
Bicske, Csákvári utca
Eladó téglalakás

Bicske

71 M Ft
3 szoba
60 m²
Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

40 M Ft
1 szoba
36 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

51.45 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Ercsi
Eladó téglalakás

Ercsi

28 M Ft
3 szoba
127 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
1 + 3 szoba
84 m²
Bicske
Eladó téglalakás

Bicske

67.1 M Ft
4 szoba
72 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

68.9 M Ft