BAM Living

Eladó téglalakás
Balmazújváros, Veres Péter utca, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
56 999 999 Ft57 M Ft 904 762 Ft/m2
3 szoba
63 m²
1. emelet
építés éve:1971

Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: DD (2016-2023-as besorolás)

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 526

Ráczné Vajna Nikolett
magánszemély

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÁRA: 56,99 M Tel.: Ráczné Vajna Nikolett +36305265814

Eladásra kínálok Balmazújvároson a Veres Péter utca 21. szám alatt egy tégla építésű, 1.emeleti -K-Ny fekvésű- 63 nm lakást. Nagy előszobájából nyílik utcafrontra egy 20 nm + 6 n felújított, járólapozott erkély és egy 16 nm szoba; a park felé néz egy 12 nm szoba, és a konyha, amiben spájz is van külön. Ezen az oldalon található a tágas fürdőszoba, és külön wc.

Szobái laminált parkettásak, minden más helyisége járólapos. Műanyag nyílászárók+redőny+szúnyogháló, fa minőségi beltéri ajtók kerültek beépítésre.

Minden kis hely ki van használva, beépített szekrények könnyítik a tárolást. Külön tartozik a lakáshoz a pincében egy zárható tároló.

Fűtése gázkonvektorral megoldott. Külön van saját gáz és villanyórája a lakásnak.

A lakóközösség összetartó, előretekintő. Közös költség: 8000- Ft (biztosítás, megtakarítás).

Frekventált elhelyezkedésű-óvodák, iskola, orvosi rendelő, boltok, üzletek-minden gyorsan, könnyen megközelíthető, mégis csendes, és ami nagyon fontos még, parkolási lehetőség körülötte.

Per-, és tehermentes, azonnal birtokba vehető! Ha kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Balmazújvárosban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balmazújváros m² ár
905 e Ft
371 e Ft -144%
Ennek az ára
Balmazújváros átlagár
57 M Ft m Ft
25.9 m Ft -120%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balmazújváros, Veres Péter utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

62.595 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

53.676 M Ft
1 szoba
0 m²
Balmazújváros
Eladó téglalakás

Balmazújváros

93.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

62.595 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

62.01 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

61.438 M Ft
2 szoba
0 m²
Balmazújváros
Eladó téglalakás

Balmazújváros

44.49 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

74.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Hajdúszoboszló
Eladó ikerház

Hajdúszoboszló

85.99 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

66.027 M Ft
2 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Balmazújváros
Eladó téglalakás

Balmazújváros

81.742 M Ft
3 szoba
0 m²
Balmazújváros
Eladó téglalakás

Balmazújváros

61.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft