Avico Greentop

Eladó téglalakás
Balatonmáriafürdő, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
54 900 000 Ft54.9 M Ft 1 372 500 Ft/m2
1 + 1 szoba
40 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 362
Tőkés Levente
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Balatonmáriafürdőn, közvetlenül a Balaton parton, modern formai világban tervezett, a korszerűség és elegancia mellett, minőségi, illetve időtálló anyagfelhasználás tekintetében, vegyes rendeltetésű lakások, 2026 átadással.
Az építkezés elindult!

Település leírása:

A Badacsonnyal és a Keszthelyi-öböllel szemben elhelyezkedő település népszerű üdülőhely, noha ez a jellege csak a 20. század elején alakult ki, előtte a Festeticsek hitbizományi birtokai közé tartozott. A község 1927-ben két korábbi településből olvadt össze: az egykori Hullám-telepből és a Mária-telepből, utóbbi Széchenyi gróf feleségéről, Andrássy Máriáról kapta a nevét. Napjainkban szinte egybeépült a szomszédos Balatonkeresztúrral.
Egy fizetős és hét darab szabad strand közül lehet választani, számos hotel, panzió és nyaraló várja az üdülni vágyókat.
Horgászoknak kiváló horgászhely ,lehetőség van parti és csónakos horgászatra is.

Beruházás:

Lakások db. szám: 71 db.
Szintek száma:3.
Lift: Schindler márkájú 6 személyes felvonó
Fűtés/ Klíma: Lakásonként Wifi-ről vezérelhető infra padlófűtés, valamint lakásonként Midea márkájú hőszivattyús rendszerű szintén internetről vezérelhető Klíma
Parkolás: Felszíni beállok.
Fizetés: Szakaszos, készültségi fokozathoz kötve.
Ügyvédi díj: Vételár 0,6 %
Műszaki tartalom (kérésre elküldjük).
Átadás: 2025 negyedik negyed év.
A vételár emeltszintű fűtéskész állapotot, a telekhányadot és az áfát is tartalmazza!
Akár kulcsrakész befejezéssel is megvásárolható!

Az ingatlanhoz vásárolható a telken belül kialakított gépkocsi beálló, melynek ára: 3.000.000 Ft

A 26. lakás

A további kérdésekkel és a megtekintéssel kapcsolatban kérem keressen a megadott mobil számon. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394347

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Balatonmáriafürdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonmáriafürdő m² ár
1373 e Ft
1361 e Ft -1%
Ennek az ára
Balatonmáriafürdő átlagár
54.9 M Ft m Ft
59.4 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonmáriafürdő, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

76.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

119.85 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

94.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.987 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.943 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

88.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő