BAM Living

Eladó téglalakás
Balatonmáriafürdő, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 997 778 Ft/m2
2 szoba
45 m²
1. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 153
Mucha Beáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Otthon Start 3%-os hitellel is megvásárolható, KULCSRAKÉSZ, Balaton-parti ingatlan!

Balatonmáriafürdő központi részén, körbekerített parkosított telken, saját partszakasszal rendelkező lakóparkban, második emeleti,
45 nm-es, 2 szobás, 38 nm-es terasszal, elismert szakmai háttérrel rendelkező tervezőiroda által megálmodott lakás, kulcsrakész, 2026.II.negyedévben történő átadással eladó.

A lakópark saját partszakasszal rendelkezik.

Az épület egyik oldaláról Vonyarcvashegy, másik oldaláról Szigliget alkotja a csodálatos panorámát.
A fürdőzés és vízi sportok mellett ez a balatoni lakópark ideális kiinduló helyszíne a tó körüli sétáknak, kerékpározásnak, túrázóknak.

Az ingatlan egy 15.000 négyzetméteres, teljesen körbekerített, biztonságos és csendes területen található. A lakásokhoz parkolók vásárolhatók.

Balatonmáriafürdőről pár szóban: A Balaton délnyugati partján, közvetlenül a Kis-Balaton szomszédságában helyezkedik el, mely az egyik legnagyobb természetes mocsári terület és madárparadicsom egész Közép-Európában. Keszthely 18 km-re nyugatra, Fonyód pedig 17 km-re keletre található innen. A híres Hévízi Gyógyfürdő, 10 perc autóval ,a wellness és spa élményekre vágyó gyerekes családoknak de minden korosztály részére emlékezetes kikapcsolódást nyújt. A tó ezen részén a nádas öv szinte teljesen megmaradt (kb. 50 m széles). Az északi part panorámája és a nádas érintetlen természete miatt a tó ezen területén Balatonmáriafürdő a Balaton egyik legcsendesebb és legromantikusabb helye. Itt az egyik legszélesebb a Balaton, körülbelül 10 km.

Megközelíthetősége Budapestről az M7 autópályán kb.2 óra.
Vasútállomás gyalog kb.5 perc sétatávolságra található.

További információkért keressen bizalommal! 2-102 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 340124

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Balatonmáriafürdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonmáriafürdő m² ár
1998 e Ft
1361 e Ft -47%
Ennek az ára
Balatonmáriafürdő átlagár
89.9 M Ft m Ft
59.4 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonmáriafürdő, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.987 M Ft
1 szoba
39 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

79 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

66.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

56.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

55.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

77.258 M Ft
2 + 1 szoba
54 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.987 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

94.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

49.987 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

99.99 M Ft
3 szoba
50 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás