City Pearl

Eladó téglalakás
Balatonkenese, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
118 000 000 Ft118 M Ft 1 934 426 Ft/m2
3 szoba
61 m²
földszint
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 393
Ranga Gabriella
OTP Ingatlanpont Veszprém

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Balatonkenese prémium lakóparkjában kertkapcsolatos lakás eladó ? privát kerthasználat, 100 m a part

Déli fekvésű, kertkapcsolatos lakás privát kerthasználattal eladó Balatonkenesén, 100 méterre a Balatontól
Balatonkenese egyik legkedveltebb, vízpart közeli részén kínálunk megvételre egy azonnal birtokba vehető, déli fekvésű, kertkapcsolatos lakást, mindössze 100 méterre a Balaton partjától. Az ingatlan a Kenese Liget prémium lakópark főépületében található, amely a múlt századi épület karakterét megőrizve, teljes körű korszerűsítéssel alakult át modern társasházzá.
A lakás különlegessége a kertkapcsolat, a privát kerthasználat, valamint a kedvező déli tájolás, amely világos, napfényes tereket biztosít a mindennapokban. Ideális választás saját használatra, nyaralónak vagy akár befektetésnek is.
Főbb adatok
-Lakótér: 66,29 m2
-Terasz: 9,98 m2
-Összesen terasszal: 76,27 m2

-terasz
A praktikus elrendezésnek köszönhetően a lakás kényelmes életteret kínál családoknak, pároknak, valamint azoknak is, akik egy jól kiadható balatoni ingatlant keresnek.

Kinek ideális az ingatlan?
-balatoni nyaralót keresőknek
-befektetőknek rövid vagy hosszú távú kiadásra
-pároknak vagy kisebb családoknak
-balatoni második otthont keresőknek
-azoknak, akik értékelik a vízpart közelségét és a privát kültéri életteret
Lokáció és környezet
Az ingatlan Balatonkenese kiváló elhelyezkedésű, vízpart közeli részén található.
-Balaton-part: 100 m
-Kikötő: 270 m - kb. 4 perc séta
-Vak Bottyán strand: 550 m - kb. 7 perc séta
-Veszprém: 21 km
-Siófok: 22 km
-Balatonfüred: 29 km
A környék ideális választás mindazok számára, akik a Balaton közelségét, a kikötő hangulatát és a nyugodt üdülőkörnyezetet keresik, ugyanakkor értékelik a könnyű megközelíthetőséget és a fejlődő balatoni infrastruktúrát.
Extra kényelmi és közösségi elemek
Az épület előtt kialakításra kerül:
-kültéri medence
-napozóterasz
-jakuzzi
-igényesen parkosított, gyönyörű zöld környezet
Ez a plusz szolgáltatási kör tovább növeli az ingatlan értékét, komfortját és befektetési vonzerejét.
Az ingatlan azonnal birtokba vehető, így akár a közelgő szezonban már használatba is vehető vagy kiadásra is alkalmas.
Az ingatlan az OTP Ingatlanpont kínálatában érhető el, amely az OTP Bankcsoport szakmai hátterével biztosítja a biztonságos és átlátható ügyintézést. Igény esetén teljes körű támogatást nyújtunk a finanszírozás, a jogi ügyintézés és az adásvételi folyamat lebonyolítása során.
Amennyiben szeretné személyesen is megtekinteni az ingatlant, keressen bizalommal, és egyeztessünk időpontot a bemutatásra.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

118000000 Ft

Referencia szám: M324851

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Balatonkenesén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonkenese m² ár
1934 e Ft
1731 e Ft -12%
Ennek az ára
Balatonkenese átlagár
118 M Ft m Ft
122.2 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonkenese, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

122.1 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonkenese, Mikes Kelemen
Eladó téglalakás

Balatonkenese

97.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

160.147 M Ft
2 szoba
61 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

73 M Ft
2 szoba
40 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

60 M Ft
2 szoba
37 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

125 M Ft
2 szoba
53 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Balatonkenese, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Balatonkenese

129.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

135 M Ft
3 szoba
85 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

84.9 M Ft
1 szoba
42 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonkenese, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Balatonkenese

129.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

329 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonkenese
Eladó téglalakás

Balatonkenese

118 M Ft
3 szoba
61 m²