City Pearl

Eladó téglalakás
Balatonföldvár, földszint

+ 10 kép 1/13
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 664 444 Ft/m2
1 szoba
45 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 241
Bajzik Gábor
Ingatlan-Ház-Lakás

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hivatkozási szám: IHL-G-793F
KULCSRAKÉSZ KERTRE NÉZŐ, APARTMAN STÚDIÓ LAKÁSOK ELADÓK!

Balatoni nyaralási, üdülési környezet, hangulat.

Földszinti lakások saját kertel,
Emeleti lakások terasszal és közös parkosított kerttel.

Alsó 3 db lakás 43nm +20nm részben fedett terasz + 15nm privát kertrész.
74.9 M Ft

Felső 3 db lakás 43nm +4nm fedett terasz + 25nm tetőtér ( később 2 szoba kialakítható)
69.9 M Ft

NAGYSZERŰ ELHELYEZKEDÉS!
FELÚJÍTOTT, KLIMATIZÁLT, KORSZERŰSÍTETT TÁRSASHÁZ!

A fűtést/hűtést lakásonként inverteres klíma biztosítja.
A meleg vizet lakásonként modern A kategóriás villanybojler szolgáltatja.

A lakás kulcsrakész állapotban kerül átadásra:
műanyag nyílászáró
bejárati ajtó /6 ponton záródó fém biztonsági ajtó/
fürdőszoba: kerámia szürke burkolat, beépített automata tartályos wc, zuhanytálca és kabin.
frissen festett falak /fehér/
parketta a vásárló választása szerint amennyiben még nincs lefektetve ( 5 féle szín )
konyhában vízkiállás kiépítve konyhabútor
homlokzati szigetelés

PRIVÁT parkoló közvetlenül a ingatlan előtt.

A képeken megvalósítható látványtervek is láthatóak.

TELJES KÍNÁLATUNKAT TERÜLETENKÉNT BŐVEBB INFORMÁCIÓKKAL SZEMÉLYRE SZABVA SPECIFIKUSAN A LENTI LINKEN TÁJÉKOZÓDHAT. KERESSEN MINKET PROFILUNKON:
https://ingatlanhazlakas.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

1 szobás téglalakások ára Balatonföldváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonföldvár m² ár
1664 e Ft
2348 e Ft 29%
Ennek az ára
Balatonföldvár átlagár
74.9 M Ft m Ft
68.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonföldvár, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

66.36 M Ft
1 szoba
28 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

151.923 M Ft
4 szoba
0 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

168.105 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

155.927 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

135.24 M Ft
2 szoba
44 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

153.4 M Ft
3 szoba
118 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

114.765 M Ft
2 szoba
47 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

83 M Ft
1 szoba