NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Balatonfenyves

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 8 kép 1/11
139 000 000 Ft139 M Ft 2 074 627 Ft/m2
3 szoba
67 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 442
Katona Tamás
OTP Ingatlanpont Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Balaton déli part, Balatonfenyves, üdülőegység eladó. Fenyves felső, üdülőparkban, ősfás, ligetes környezetben, 3 épületben összesen 21 üdülőegység épült, földszint + 2 emeleten. Korszerű energetikai mutatókkal, megújuló energiával üzemelő társasüdülő. Az egész évben használható, lakófunkcióra is alkalmas egységek hűtését fűtését levegő hőszivattyú biztosítja. A tégla teherhordó szerkezetű épületek külső oldalon hőszigetelő vakolattal ellátottak, korszerű homlokzati nyílászárók készültek, nagy üvegfelületekkel. Az épületek földszintjén tárolók kerültek kialakításra, melyek vásárlása opcionális. Az egységek változatos alaprajzi kialakítással tervezettek, 1-2-3 hálószobával. Az épületek legfelső szintjén egyedi kialakítású penthouse üdülők épültek nagy teraszokkal. Erről a szintről korlátozottan balatoni panoráma látható. A gépkocsik elhelyezése telken belül felszíni parkolókban megoldott, egységenként 1 db vásárlása szükséges. Az igen kedvező környezeti adottságok mellett a Balaton gyalogosan 2 perc alatt elérhető. M7 autópálya csomópont 3,5 km-re. Bővebb információért keressen telefonon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Balatonfenyvesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfenyves m² ár
2075 e Ft
1964 e Ft -6%
Ennek az ára
Balatonfenyves átlagár
139 M Ft m Ft
168.7 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfenyves

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba