River Life

Eladó téglalakás
Balatonboglár, 1. emelet

+ 2 kép 1/5
189 990 000 Ft189.99 M Ft 1 696 339 Ft/m2
4 szoba
112 m²
1. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 369
Juhász Emese
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Egyedi lehetőség!
Közvetlen vízparti telken, szinte az összes lakásból balatoni panorámát nyújtó fejlesztés kerül megépítésre. A lakások magas műszaki tartalommal felszereltek. Fa nyílászárók, 3 rétegű hőszigetelő üvegezéssel kerülnek beépítésre. A belső burkolatok különböző méretekben választhatók magas színvonalú termékcsaládból. A lakások fűtését levegő-víz hőszivattyúk, a hűtést fan-coil rendszer biztosítja. A lakásokhoz kültéri parkoló 3.000.000 Ft-ért, tároló 600.000 Ft/ m2 áron vásárolható.A terület körben parkosított és a két épület között egy nagyméretű szabadtéri medence is helyet kapott.
Amennyiben felkeltette érdeklődését keressen bizalommal.

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Balatonbogláron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonboglár m² ár
1696 e Ft
1663 e Ft -2%
Ennek az ára
Balatonboglár átlagár
189.99 M Ft m Ft
151.6 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonboglár, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

241 M Ft
3 szoba
117 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

77.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

165 M Ft
3 + 2 szoba
136 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

105.44 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

96.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

64.15 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

100.19 M Ft
3 szoba
74 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba