Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Balatonboglár, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
229 900 000 Ft229.9 M Ft 1 483 226 Ft/m2
4 szoba
155 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 155 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Makarész András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Penthouse közvetlen vízparttal – Luxus a Balaton partján!

Egyedi lehetőség Balatonbogláron: saját vízpart, prémium kivitelezés, páratlan életérzés!

Eladó egy 104 m²-es penthouse lakás hatalmas, 103 m²-es panorámás terasszal, egy exkluzív, mindössze 25 lakásos villaparkban, ahol a természet és a luxus találkozik!

Miért különleges ez az ingatlan?

Saját vízpart – privát Balaton-parti életérzés!
7000 m² parkosított terület óriási ősfákkal, zavartalan nyugalommal
Felső kategóriás kivitelezés – minőség, elegancia, luxus minden részletben

Innovatív technológia, prémium anyagok

Talajszondás hőszivattyús hűtés-fűtés – energiatakarékos, fenntartható megoldás
Hővisszanyerős szellőztetés, mennyezeti hűtés-fűtés – maximális komfort egész évben
Alumínium nyílászárók, zsaluziás árnyékolástechnika – modern design és hatékony védelem
Okosotthon rendszer – távolról vezérelhető funkciók
Prémium burkolatok, üvegkorlátok – exkluzív megjelenés
Elektromos autótöltős gépkocsibeálló + saját tároló

Ez nem csupán egy ingatlan – ez egy életstílus! Egyedi lehetőség, hogy saját vízparttal rendelkező luxusotthona legyen a Balaton partján.

Ne maradjon le erről a ritka ajánlatról! Érdeklődjön most!

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Balatonbogláron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonboglár m² ár
1483 e Ft
1663 e Ft 11%
Ennek az ára
Balatonboglár átlagár
229.9 M Ft m Ft
151.6 m Ft -52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonboglár, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

62.99 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

105.44 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

72.45 M Ft
2 szoba
55 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

100.19 M Ft
3 szoba
74 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

189 M Ft
3 szoba
88 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás

Balatonboglár

95.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Balatonboglár
Eladó téglalakás