Seven Pearl

Eladó téglalakás
Baja

+ 6 kép 1/9
35 500 000 Ft35.5 M Ft 1 014 286 Ft/m2
1 szoba
35 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 608
Brigarszky Ildikó
Baja-Best Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Baján, a Napfény lakóparkban, a kedvelt Homokvárosi városrészben eladó egy 35 m²-es, 1. emeleti, erkélyes lakás, ami ideális választás lehet első otthonnak vagy befektetésnek is . A lakás praktikus elrendezésű: előszoba, konyha, világos szoba, fürdőszoba WC-vel, valamint egy hangulatos erkély, ahol jól esik egy kávé vagy egy kis pihenés. Az ingatlan klimatizált, fűtése házközponti, egyedi mérőórával, így a rezsi kifejezetten kedvező . A lakópark rendezett, nyugodt környezetet biztosít, mégis minden fontos könnyen elérhető . Kis mérete miatt könnyen fenntartható, ezért fiataloknak, egyedülállóknak vagy befektetőknek is remek választás. Egy lakás, amibe könnyű beleszeretni – és ami gyorsan kiadható is! Megtekintési szándékával keressen bizalommal. Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni jelenlegi ingatlanát, annak lebonyolításában is szívesen segítünk. Teljes körű ügyintézés: hitel, energetikai tanúsítvány és megbízható ügyvédi háttér.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Baján

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Baja m² ár
1014 e Ft
782 e Ft -30%
Ennek az ára
Baja átlagár
35.5 M Ft m Ft
176.2 m Ft 80%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Baja

Eladó téglalakások a környékről

Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

81 M Ft
3 szoba
60 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

105 M Ft
4 szoba
131 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

86 M Ft
2 szoba
58 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

92 M Ft
5 szoba
152 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

59 M Ft
1 + 1 szoba
57 m²
Baja, Wesselényi utca
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Baja, Szegedi út 31
Eladó téglalakás

Baja

52.5 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

38.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

54.999 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

145 M Ft
3 szoba
79 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

149.5 M Ft
1 szoba
620 m²
Kecskemét, Kossuth-város, Bakócz Tamás utca 1
Eladó téglalakás

Kecskemét

82.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Kalocsa
Eladó téglalakás

Kalocsa

74.5 M Ft
3 szoba
255 m²
Baja, Szentháromság tér
Eladó téglalakás

Baja

49.99 M Ft
3 szoba
91 m²
Izsák
Eladó téglalakás

Izsák

15.3 M Ft
2 szoba
63 m²
Baja, Jelky András tér
Eladó téglalakás

Baja

65 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

34.5 M Ft
3 szoba
120 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

95 M Ft