Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó stílusos, kétszintes sorházi lakás csendes környezetben – Ajka-PadragkútCsend, zöldövezet, modern kényelem!88 m²-es, szigetelt, klimatizált tégla lakás eladó egy nyugodt zsákutcában.Főbb jellemzők:Tágas terek: Nappali, étkező, konyha, 2 hálószoba, 2 fürdőszobaKét felújított terasz (7 m² és 15 m²) közvetlen kertkapcsolattalFűtés: Gáz-cirkó + hangulatos fatüzelésű kandallóSzintenként klimatizált - 2 db 3,5 Kw Fujitsu Siemens hűtő-fűtő klímaAlacsony rezsi: 35 000 Ft/hóZárt udvar elektromos kapuval, bérelhető garázsKiváló elhelyezkedés: Óvoda, iskola, buszmegálló 500 m-en belülIdeális otthonnak, irodának vagy befektetésnek! További információért, és személyes megtekintésért keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 28.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Ajka, földszint