Avico Greentop

Eladó sorház
Vecsés

+ 17 kép 1/20
129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 273 529 Ft/m2
5 szoba
102 m²
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 130 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998811
Idei Erik
Kutyajó Ingatlanos-Üllő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

ELADÓ családi ház Vecsés szívében, a Lázár Vilmos utcában
TELJESEN FELSZERELT CSALÁDI PARADICSOM!

Csodálatos, 2006-ban épült, igényes, porotherm téglaból családi ház Vecsés egyik legkedveltebb és legszelektívebb részén, a nyugodt Lázár Vilmos utcában, a Kispatak lakópark közvetlen közelében. A háznak egy tulaja van, aki szeretettel adná tovább kényelmes és gondosan karbantartott otthonát.

A ház elrendezése és kialakítása:

Földszinten található egy tágas, 31,86 m²-es amerikai konyhás nappali a konyhát 2022-ben újították fel, egy kényelmes fürdőszoba WC-vel (8,25 m²), valamint praktikus kamrák és tárolók.
Az emeleten 4 db, egyenként 11,3 m²-es, tágas szoba várja a családot, melyeket egy modern, zuhanyzós fürdőszoba + WC (2,88 m²) egészít ki.
A lakáshoz tartozik egy kifejezetten nagy, 23,4 m²-es FEDETT TERASZ, mely télen zárható, nyáron pedig teljesen nyitottá alakítható. A teraszon négyszemélyes szauna található, amely finn szauna kályhaként és infraszaunaként is üzemel.

Különlegességek és műszaki jellemzők:

Kertkapcsolatos ingatlan: A ház egyik oldala a csendes utcára, másik oldala a saját, körülkerített kertre néz. A kb. 30 m²-es kert füves, grillezési lehetőséggel rendelkezik.
Kényelmes fűtés: A házat gáz cirkó és padlófűtés melegíti, amelyet a nappaliban található, hangulatos fa tüzelésű kandallóval egészíthet ki, jelentősen csökkentve a költségeket. A nappaliban klíma is van (hűtés-fűtés).
Kiváló állapot: Műanyag nyílászárók, műanyag redőnyök, 2022-ben cserélt szúnyoghálók. A bejárati ajtó többpontos acél ajtó. A tető cseréppel fedett, a padlás tárolásra alkalmas.
Parkolás: Az utcán, a bejárat mellett kényelmesen parkolhat két autó.

A környék csendje és közelsége tökéletes kombináció!

Az utca végén a Kispatak folyik, mögötte pedig zöld területek és tanyák kezdődnek. A közeli futópálya és kis erdők kiváló környezetet biztosítanak a sétáláshoz és kikapcsolódáshoz. Minden közel van: kisbolt és cukrászda 50 méterre, gyermekjátszótér 300 méterre. A Vecsés Kertekalja Vasútállomás gyalog 20 perc, a buszmegálló 13 perc. A Market Centrál bevásárlóközpont és Budapest is könnyen és gyorsan megközelíthető.

Ez nem csak egy ház, hanem egy olyan otthon, ahol minden kényelem rendelkezésre áll egy nyugodt és családbarát környezetben.

Érdeklődjenek bátran, további információval szívesen állok rendelkezésre!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás sorházak ára Vecsésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vecsés m² ár
1274 e Ft
805 e Ft -58%
Ennek az ára
Vecsés átlagár
129.9 M Ft m Ft
98.9 m Ft -31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vecsés

Eladó ingatlanok a környékről

Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft
2 szoba
45 m²
Budaörs
Eladó sorház

Budaörs

177 M Ft
4 szoba
126 m²
Leányfalu
Eladó családi ház

Leányfalu

134 M Ft
4 szoba
120 m²
Gödöllő
Eladó telek

Gödöllő

22 M Ft
1095 m²
0 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

115 M Ft
3 + 1 szoba
129 m²
Gödöllő, Fenyves, Fenyvesi nagyút
Eladó családi ház

Gödöllő

199.9 M Ft
5 + 3 szoba
450 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

135 M Ft
6 + 1 szoba
235 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Leányfalu
Eladó sorház

Leányfalu

80 M Ft
4 szoba
180 m²
Vecsés
Eladó sorház

Vecsés

129.9 M Ft
5 szoba
102 m²
Vecsés
Eladó sorház

Vecsés

129.9 M Ft
5 szoba
102 m²
Pánd
Eladó családi ház

Pánd

40 M Ft
2 szoba
73 m²
Vecsés
Eladó sorház

Vecsés

129.9 M Ft
5 szoba
102 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

64 M Ft
4 szoba
105 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

260 M Ft
5 szoba
286 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

116 M Ft
4 szoba
101 m²
Pécel, Wesselényi utca 47
Eladó sorház

Pécel

17.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécel
Eladó családi ház

Pécel

129.5 M Ft
5 szoba
193 m²
Vác, Sejce dűlő
Eladó sorház

Vác

39.9 M Ft
1 szoba
173 m²
Vecsés
Eladó sorház

Vecsés

109.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Vecsés
Eladó sorház

Vecsés

133.9 M Ft
5 szoba
102 m²

Falusi CSOK ingatlanok