Astora Art House

Eladó sorház
Telki

+ 12 kép 1/15
137 000 000 Ft137 M Ft 958 042 Ft/m2
4 szoba
143 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Telekméret: 150 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 316
Pordán Klára
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Telki modern lakóparkjában ELADÓ ez a 2020-as építésű, nagyon jó állapotú, 143nm-es, kétszintes ingatlan.

A panorámás társasházi ingatlan jellemzói:

Földszint:
amerikai konyhás nappali
előszoba
szoba
fürdőszoba WC-vel
háztartási helyiség

Emelet:
3 szoba
fürdőszoba WC-vel
2 erkély

Előkert, hátsókert és térkövezett gépkocsibeálló is tartozik hozzá, továbbá fedett teraszra tudunk kiülni.
Az 50 nm-es padlástér pedig további remek tárolási felületet biztosít.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Telki

Eladó ingatlanok a környékről

Telki
Eladó sorház

Telki

137 M Ft
5 szoba
143 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft
2 szoba
45 m²
Budaörs
Eladó sorház

Budaörs

220 M Ft
6 szoba
330 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

19.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Telki
Eladó sorház

Telki

137 M Ft
5 szoba
143 m²
Vác, Sejce dűlő
Eladó sorház

Vác

39.9 M Ft
1 szoba
173 m²
Telki
Eladó sorház

Telki

137 M Ft
5 szoba
143 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Mogyoród
Eladó sorház

Mogyoród

92.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Dunavarsány
Eladó telek

Dunavarsány

52 M Ft
1050 m²
0 m²
Tököl
Eladó sorház

Tököl

69.9 M Ft
1 + 3 szoba
77 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

65 M Ft
4 szoba
66 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft
2 szoba
45 m²
Dunavarsány
Eladó telek

Dunavarsány

52 M Ft
1050 m²
0 m²
Telki
Eladó sorház

Telki

142 M Ft
4 szoba
210 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Telki
Eladó sorház

Telki

137 M Ft
5 szoba
143 m²
Pécel
Eladó sorház

Pécel

59 M Ft
3 szoba
70 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

116 M Ft
4 szoba
101 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

51.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Veresegyház
Eladó sorház

Veresegyház

250 M Ft
1 szoba
500 m²
Leányfalu
Eladó sorház

Leányfalu

80 M Ft
4 szoba
180 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
100 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Sásd
Eladó családi ház

Sásd

35.9 M Ft
4 + 1 szoba
71 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

29 M Ft
3 szoba
80 m²
Pócsa
Eladó családi ház

Pócsa

29.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Csabacsűd