Astora Olive Club House

Eladó sorház
Székesfehérvár

+ 17 kép 1/20
219 000 000 Ft219 M Ft 977 679 Ft/m2
4 szoba
224 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 217
Pintér Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #166725 hivatkozási számú székesfehérvári sorház.

A Bory vár közelében, Örghegy egyik legkedveltebb részén megvételre kínálunk egy felsőkategóriás „A+” luxus ingatlant, amely kétszintes, nettó 173 m2 alapterületű. A házhoz 102 m2 terasz kapcsolódik, amely 4 részből áll:
1.) 58 m2 tetőterasz (jacuzzi kiállások előkészítve)
2.) 18 m2 emeleti erkély
3.) 10 m2 terasz a nappali előtt
4.) 16 m2 hátsó terasz

Az átgondolt tervezésnek köszönhetően élhető terek születtek, így a ház a legtöbb családmodell részére ideális megoldást nyújt.
Az ingatlan a mai legkorszerűbb műszaki követelményeknek megfelelően került kivitelezésre, okos otthon rendszerrel (minden telefonról vezérelhető), biztonsági kamerákkal, rengeteg extrával. A házba prémium minőségű Aluprof nyílászárók lettek beépítve, 3 rétegű, törés biztos üvegezéssel. A bejárati ajtó alumínium biztonsági ajtó ujjlenyomat olvasóval vagy face ID -val. A kamerarendszer arcfelismerő, mesterséges intelligenciával ellátott.

Az ingatlan fűtése napelem rendszerrel, padlófűtéses hőleadással megoldott. A vízdíjon kívül más költsége nincs a háznak.

Magas minőségű luxus bútorzat, melyek a vételér részét képezik:
DiMarco konyhabútor beépített gépekkel,
nappaliban és az étkezőben olasz bútorok, székek,
előszoba és a hálószobák beépített és egyéb bútorai,
formabontó design lámpák.

Az ingatlanhoz saját telekrész tartozik, a parkosított kert öntözőrendszerrel.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó székesfehérvári sorház, vagy bármely más sorház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #166725

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A sorház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás sorházak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
978 e Ft
525 e Ft -86%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
219 M Ft m Ft
60.5 m Ft -262%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó ingatlanok a környékről

Székesfehérvár, Maroshegy, Medgyesi utca
Eladó sorház

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 + 2 szoba
83 m²
Székesfehérvár, Maroshegy, Tasnádi utca
Eladó sorház

Székesfehérvár

87.5 M Ft
1 + 3 szoba
72 m²
Gárdony
Eladó sorház

Gárdony

109 M Ft
4 szoba
134 m²
Martonvásár
Eladó sorház

Martonvásár

39.7 M Ft
2 szoba
57 m²
Iváncsa
Eladó családi ház

Iváncsa

93.5 M Ft
5 szoba
283 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

115 M Ft
4 szoba
136 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Bártfai utca
Eladó sorház

Székesfehérvár

105 M Ft
3 + 1 szoba
97 m²
Székesfehérvár, Belváros, Pozsonyi út
Eladó sorház

Székesfehérvár

94.9 M Ft
4 szoba
119 m²
Székesfehérvár
Eladó sorház

Székesfehérvár

94.9 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Pozsonyi út
Eladó sorház

Székesfehérvár

94.9 M Ft
4 szoba
119 m²
Kápolnásnyék
Eladó sorház

Kápolnásnyék

97.4 M Ft
4 szoba
148 m²
Székesfehérvár
Eladó sorház

Székesfehérvár

94.9 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Kajászó
Eladó sorház

Kajászó

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Velence
Eladó sorház

Velence

85 M Ft
3 szoba
0 m²
Székesfehérvár
Eladó sorház

Székesfehérvár

62.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Velence
Eladó hotel

Velence

990 M Ft
2400 m²
Aba
Eladó családi ház

Aba

34.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

149 M Ft
5 szoba
168 m²
Bicske
Eladó sorház

Bicske

69.9 M Ft
3 szoba
77 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Bártfai utca