Eladó sorház
Nyíregyháza
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó sorház leírása
Eladásra kínálok egy jó elrendezésű szép angol típusú sorházat Nyíregyházán, a Bujtosi-tó és a Tesco közelében!
Az ingatlan 116 nm-es, Nyíregyháza frekventált részén, kínál az igényes lakókörnyezetet keresők számára. A ház 2004 - ben épült phoroterm téglából, mely 10 cm-es szigetelést kapott, a tető cseréppel fedett. A nyílászárók redőnnyel és rovarhálóval ellátott. A konyha beépített, igényes gépekkel felszerelt (mosogatógép, indukciós főzőlap, villanysütő, pára-elszívó) .
Az ingatlan főbb jellemzői:
Földszint:
- Előtér, amerikai konyhás nappali, fél szoba vagy gardrób szoba, zuhanyzós fürdőszoba, wc-vel, lépcső, mely az emeletre vezet. Az emeleten közlekedőből nyílik 3 szoba, kádas fürdőszoba és mosókonyha rész, külön wc. A fűtést gáz-cirkó kazán biztosítja radiátoros hőleadókkal. 2023-ban kazáncsere és kéményfelújítás történt. A teljes lakrész több légkondicionálókkal felszerelt. Az előtér egyik oldala teljes terjedelmében gardrób szekrénnyel lett beépítve, másik oldala tükörrel borított. A saját udvarrészt a nappaliból lehet megközelíteni, térkőburkolattal lerakott, a 20 nm-es terasz fedett melyen a kerti bútor mellett egy jacuzzi is helyet kapott. Az udvar térkövezett, automata kapuval szerelt, fedett gépkocsitároló is van. 2024-ben az utcafronti nemesvakolattal burkolt kerítés, a kapu, a kapunyitó szerkezet, valamint a közös használatú nyitott garázs felújításra került. A lépcső alatt tároló helyiség található.
A kert egy része örökzöld dísznövényekkel, rózsákkal, fűvel és sövénnyel kellemes pihenést biztosít. A kert másik térkövezett részében szalonnasütő, bográcsozó, grillező található.
Jöjjön és tekintse meg ezt az élhető, jó elosztású szép házat!
Remek lehetőség bármilyen korosztály számára!
Egyeztetett időpontban megtekinthető!
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 22.
4 szobás sorházak ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza