Metrodom

Eladó sorház
Kecskemét

+ 13 kép 1/16
87 900 000 Ft87.9 M Ft 879 000 Ft/m2
5 szoba
100 m²
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 200 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 649
Dr. Lizik Zoltán
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Eladó sorházi lakás, saját kerttel és garázzsal Kecskeméten, a közkedvelt Hunyadivárosban!
100 m²-es, 3 szintes, tetőtér beépítéses sorház eladó rendezett, családias környezetben. Az ingatlan 2003-ban épült, 2013-ban felújítást kapott, így esztétikailag és műszakilag is jó állapotú.
A házban összesen 5 szoba található, így kiváló választás nagyobb családoknak vagy akár otthoni irodát keresőknek is. A nappalihoz kapcsolódik egy 14 m²-es terasz, amely a 200 m²-es, füvesített, intim kertre néz – tökéletes helyszín pihenésre és baráti, családi összejövetelekre. A kertben kerti sütögető és egy 8 m²-es faház (kerti tároló) is rendelkezésre áll.

Az ingatlanhoz tartozik:
Saját garázs
1 m²-es francia erkély
Cserép tető
Elektromos redőnyök
Klímaberendezés
Riasztórendszer

A környék csendes, biztonságos, jó szomszédsággal, közelben boltokkal, iskolával, óvodával, jó közlekedéssel.
Ide csak költözni kell – hívjon bizalommal további információért vagy megtekintés miatt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás sorházak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
879 e Ft
701 e Ft -25%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
87.9 M Ft m Ft
89.5 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó sorházak a környékről

Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

120 M Ft
4 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

78 M Ft
4 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

75.8 M Ft
4 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

59.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.7 M Ft
4 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

153.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

78 M Ft
6 szoba
175 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

72 M Ft
4 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

132 M Ft
4 szoba
109 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

75 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba
185 m²
Szalkszentmárton
Eladó sorház

Szalkszentmárton

27 M Ft
2 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

72 M Ft
4 szoba
70 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba
185 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

69.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Helvécia
Eladó sorház

Helvécia

57.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

120 M Ft
4 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét