Oasis Residence

Eladó sorház
Kecskemét

+ 6 kép 1/9
120 000 000 Ft120 M Ft 1 304 348 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 100 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 649
Kis Dávid
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

CSAK NÁLUNK!!! CSAK NÁLUNK!!! ÉS CSAK 4 DB!!!

Kecskemét belvárosában prémium minőségben épített sorház eladó!

A belváros szívében, de csendes kisutcában egy 4 lakásos újonnan épülő társasházban kínálunk ingatlanokat.
A társasházban 3 db lakáson belül 2 szintes saját kertkapcsolatos sorházi lakás kerül kialakításra, illetve 1 db exclusive, 1 szintes lakás, külön bejárattal, amerikai konyhával, nappalival, 3 hálóval, 2 fürdővel, nagy terasszal.
Mindegyik lakáshoz tartozik 1 db fedett gépkocsibeálló zárt udvaron belül ( ennek ára 8,000,000 .- ), elektromos töltővel. 5 db kerül kialakításra.
Az épületben hőszivattyús hűtés - fűtés és napelemek lesznek kialakítva, biztosítva az ott lakóknak a szinte 0 rezsiköltségeket!!

A műszaki tervdokumentáció megtekinthető irodánkban!!!

1. lakás: 92,45 m2, terasz: 16,27 m2, erkély: 4,56 m2​, saját udvar
2. lakás: 92,45 m2, terasz: 16,27 m2, erkély: 4,56 m2, saját udvar
3. lakás: 97,01 m2, terasz: 19,10 m2, erkély: 4,56 m2, saját udvar
4. lakás: 90,14 m2, terasz: 29,20 m2

Az adatok tájékoztató jellegűek!
FIGYELEM!Az adatok Megbízónktól kapott információk alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem tudunk vállalni!
Hívjon, szolgáltatásaink Vevőink részére díjmentesek!
Amennyiben eladó vagy kiadó ingatlana van, kérem forduljon hozzám bizalommal!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás sorházak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1304 e Ft
1060 e Ft -23%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
120 M Ft m Ft
96.9 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó sorházak a környékről

Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

84.99 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

59.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

132 M Ft
4 szoba
109 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

59.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Szalkszentmárton
Eladó sorház

Szalkszentmárton

27 M Ft
2 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

72 M Ft
4 szoba
70 m²
Szalkszentmárton
Eladó sorház

Szalkszentmárton

27 M Ft
2 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

132 M Ft
4 szoba
109 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba
185 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba
185 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba
185 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

87.9 M Ft
5 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

120 M Ft
4 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

132 M Ft
4 szoba
109 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

73 M Ft
3 szoba
78 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

94.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

255 M Ft
8 szoba
134 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

78 M Ft
4 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

59.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

75 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Baja
Eladó sorház

Baja