City Pearl

Eladó sorház
Kecskemét

+ 15 kép 1/18
153 900 000 Ft153.9 M Ft 961 875 Ft/m2
5 szoba
160 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 250 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 389
Várnagy Krisztina
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Kecskeméten, a Máriaváros kedvelt részén eladó, egy 160 m2-es, nappali + 4 szobás + mosókonyhás, dupla garázsos, zárt sorú beépítésű, tégla építésű, szigetelt családi ház!

Jellemzők:
- 160 m2-es lakótér
- nappali + 4 hálószoba
- 2 fürdőszoba
- 2025-ben cserélt kondenzációs kazán
- 2021-ben cserélt burkolatok
- 2021- ben cserélt egyedi gépesített konyhabútor
- műanyag nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval
- faparkettás szobák
- 30 cm tégla + 8 cm szigetelés
- duplagarázs + fedett autó beálló
- térkövezett és parkosított kert
- 2 fürdőszoba ( kád + zuhanyzó )
- 2 db klíma
- riasztó
- elektromos garázskapu
Ingatlan beszámítási lehetőség!

Kereső ügyfeleink számára szolgáltatásaink ingyenesek. amennyiben eladó ingatlana van vagy hitelt szeretne felvenni hívjon bizalommal. Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!

Amennyiben eladó ingatlana van,vagy hitelre van szüksége hívjon bizalommal.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

5 szobás sorházak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
962 e Ft
701 e Ft -37%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
153.9 M Ft m Ft
89.5 m Ft -72%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó sorházak a környékről

Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

75.8 M Ft
4 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

78 M Ft
6 szoba
175 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

120 M Ft
4 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

87.9 M Ft
5 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

69.5 M Ft
4 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.7 M Ft
4 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

120 M Ft
4 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

59.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

120 M Ft
4 szoba
92 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba
185 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

59.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

79.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

84.99 M Ft
5 szoba
95 m²
Szalkszentmárton
Eladó sorház

Szalkszentmárton

27 M Ft
2 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

120 M Ft
4 szoba
92 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

49.999 M Ft
5 szoba
185 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

120 M Ft
4 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.7 M Ft
4 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

74.7 M Ft
4 szoba
85 m²
Baja
Eladó sorház

Baja

94.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó sorház

Kecskemét

255 M Ft
8 szoba
134 m²

Falusi CSOK ingatlanok