NapForrás 20 - Buda

Eladó sorház
Gyula

+ 17 kép 1/20
86 900 000 Ft86.9 M Ft 678 906 Ft/m2
4 szoba
128 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 250 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 626
Lovászingatlan
Lovászingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Eladó prémium társasházi otthon Gyula – Paradicsom városrész
Ha egy modern, energiatakarékos és azonnal költözhető otthont keres Gyula egyik legkedveltebb városrészében, megtalálta!
A 128 m²-es, igényesen felújított ingatlan 4 éve teljes korszerűsítésen esett át, így műszakilag és esztétikailag is kifogástalan állapotban várja új tulajdonosát.
Főbb jellemzők:
_ 5 kW-os napelem rendszer
- Elektromos autótöltő
- Gázcirkó kazán, lapradiátorok
-Elektromos redőnyök
- 18 m²-es, hangulatos terasz
- Rendezett, parkosított udvar
- Fúrt kút a kert öntözéséhez
- Beépített tetőtér
- 36 m²-es, kétállásos garázs
- Elektromosan nyíló garázskapuk
A tágas terek és az átgondolt kialakítás ideális választássá teszik családok számára is. Az energiatakarékos megoldások hosszú távon is kedvező fenntartási költséget biztosítanak.
Hitelügyintézésben kolléganőnk készséggel segít.
Időpont-egyeztetés
Egy otthon, ahol a kényelem és a modern technológia találkozik – ne maradjon le .

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás sorházak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
679 e Ft
589 e Ft -15%
Ennek az ára
Gyula átlagár
86.9 M Ft m Ft
68.2 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula

Eladó sorházak a környékről

Békéscsaba
Eladó sorház

Békéscsaba

77.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

54 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

86.9 M Ft
4 szoba
128 m²
Békéscsaba
Eladó sorház

Békéscsaba

58.4 M Ft
4 szoba
147 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

65.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

67.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

52.9 M Ft
3 szoba
112 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

79.99 M Ft
3 szoba
110 m²
Sarkad
Eladó sorház

Sarkad

19.9 M Ft
3 szoba
103 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

65.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Sarkad
Eladó sorház

Sarkad

60 M Ft
4 szoba
300 m²
Orosháza
Eladó sorház

Orosháza

39 M Ft
4 szoba
115 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

54 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Sarkad
Eladó sorház

Sarkad

9 M Ft
2 szoba
60 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

86.9 M Ft
4 szoba
128 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

68.8 M Ft
3 + 1 szoba
139 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

52.9 M Ft
3 szoba
112 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

67.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Mezőhegyes, Kozma Ferenc utca
Eladó sorház

Mezőhegyes

2.8 M Ft
1 szoba
41 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

52.9 M Ft
3 szoba
112 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

52.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

54 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

54 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Örkény
Eladó családi ház

Örkény

34 M Ft
2 + 1 szoba
85 m²
Lajoskomárom
Eladó családi ház