Seven Pearl

Eladó sorház
Érd

+ 7 kép 1/10
138 000 000 Ft138 M Ft 1 150 000 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Telekméret: 200 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 679
Zsákai-Hímer Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Érd Parkváros kitűnő megközelíthetőséggel, közel "0" energiaigényű 3 lakásos sorház 120m2 hasznos lakóterületű 3 szoba+nappalis+GARÁZSOS, belső kétszintes, KÜLÖN UTCAFRONTI BEJÁRATÚ, minőségi anyagokból épített lakás eladó.
Az ingatlan 30-as hőszigetelő téglából épült, melyre 15 cm polisztirol szigetelőrendszerrel ellátva. A tető BETONFÖDÉMES rajta 20 cm EPS 100-as hőszigeteléssel, hegesztett PVC víz elleni szigeteléssel készül. A homlokzati nyílászárók 3 rétegű üvegezésű, fehér, műanyag, bukó-nyíló kivitelben rejtett tokozású REDŐNY ELŐKÉSZTÉSSEL ellátva, elektromos mozgatásra is előkészítve. A fűtést HŐSZIVATTYÚ üzemelteti, mindenhol PADLÓFŰTÉSEN keresztül. Az ingatlanban NAPELEM, NAPKOLLEKTOR és RIASZTÓRENDSZER ELŐKÉSZÍTÉS is kialakításra kerül, illetve a garázsban ELEKTROMOS TÖLTŐCSATLAKOZÁS. Az elektromos hálózat 3X25A-ig bővíthető. A hideg és meleg burkolatok 4000 Ft/m2 árig a leendő tulajdonos ízlésének megfelelően megválaszthatók. Extraként kérhető: napelem, napkollektor, klíma, riasztórendszer, kertépítés, öntözőrendszer, kocsibejáró térkövezése,

Az ingatlanba lépve földszinten előtér (8,94m2), garázs ( 19,22m2), mosókonyha (5,88m2), WC (1,44m2), nappali (17,01m2), konyha-étkező ( 10,93m2)
az emeleten 3 szoba ( 13,25m2, 11m2, 14,02m2), fürdőszoba ( 6,29m2), közlekedő ( 5,17m2), terasz (13,18m2) kerül kialakításra.

A lakáshoz külön utcafronti bejárat, és SAJÁT KERTRÉSZ tartozik.
Megközelíthetőségét tekintve kiváló helyen található, helyközi buszmegálló helyben, iskola, óvoda, boltok, gyógyszertár, orvosi rendelő 300 m-en belül elérhető. Azonosító:

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás sorházak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1150 e Ft
855 e Ft -34%
Ennek az ára
Érd átlagár
138 M Ft m Ft
83.7 m Ft -65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó ingatlanok a környékről

Érd
Eladó sorház

Érd

123 M Ft
3 szoba
107 m²
Vác, Sejce dűlő
Eladó sorház

Vác

39.9 M Ft
1 szoba
173 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

116 M Ft
4 szoba
101 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft
2 szoba
45 m²
Újszilvás
Eladó családi ház

Újszilvás

35 M Ft
3 szoba
80 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

116 M Ft
4 szoba
101 m²
Veresegyház
Eladó sorház

Veresegyház

250 M Ft
1 szoba
500 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Budaörs
Eladó panellakás

Budaörs

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
Pécel, Wesselényi utca 47
Eladó sorház

Pécel

17.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

159 M Ft
3 szoba
155 m²
Törökbálint
Eladó sorház

Törökbálint

54.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

116 M Ft
4 szoba
101 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

59.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

98.3 M Ft
2 + 1 szoba
108 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

89.9 M Ft
5 szoba
76 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

98.3 M Ft
2 + 1 szoba
108 m²
Szada
Eladó ikerház

Szada

89.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Budaörs, Gyár utca
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

410 M Ft
1200 m²
965 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

116 M Ft
4 szoba
101 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

95 M Ft
4 szoba
102 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

24.9 M Ft
2 szoba
144 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Berzence
Eladó családi ház

Berzence

40 M Ft
3 szoba
233 m²
Bag
Eladó ikerház

Bag

93 M Ft
3 szoba
67 m²
Sumony
Eladó családi ház

Sumony

19 M Ft
4 szoba
120 m²