City Pearl

Eladó sorház
Cegléd

+ 17 kép 1/20
73 810 000 Ft73.81 M Ft 946 282 Ft/m2
4 szoba
78 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 34 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Mészáros Béla
Otthon Centrum Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Nappali + 3 szobás, belső kétszintes lakás. A lakáshoz tartozik egy 8 nm-es fedett terasz és egy 6 nm-es tornác is. Az ingatlanhoz tartozik egy kötelezően megvásárolandó gépkocsi beálló, melynek ára 1,5 millió forint valamint saját udvarrésszel is rendelkezik. A lakóparkon belül játszótér, pihenőpark kerül kialakításra.
- 30-as Porotherm tégla falazat
- 18 cm-es hőszigetelés
- Creaton tetőcserép
- műanyag nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel, aluredőnyökkel
- egyedi hőszivattyús hűtés-fűtés padlófűtéssel és fan coillokkal
- lakásonként 3x20A elektromos áram + H tarifa

79 m2 alapterületű 4 szobás lakás. A lakás földszint + tetőteres kialakítású.
A földszinten elhelyezett étkezőkonyha és nappali összesített alapterülete meghaladja a 26 m2-t. A nappali mérete
meghaladja a 16 m2-t, amely területből étkező nem foglal el helyet. A lakáshoz nagyméretű, 1, 5 m széles fedett
terasz kapcsolódik, mind az étkezőkonyhából, mind a nappaliból önálló kijutási lehetőséget biztosítottunk a teraszra.
A földszinten a két főtömeget összekötő szárnyban egy szobát alakítottunk ki. A tágas földszinti mosdó helyiségben
helyeztük el a hőszivattyú beltéri egységét. A lakásnak van külön WC-je és kamrája a földszinten.
Az emeletre húzottkarú, gipszbeton szerkezetű lépcső vezet fel. Mindkét tetőtéri szobára 2-2 db tetőablakot terveztünk. A lakások
fűtése/hűtése víz-levegős hőszivattyúval történik , a lakáson belüli hőleadás padlófűtésen és fan-coil berendezésen keresztül történik.
Parkolást a telken belül oldjuk meg szilárd burkolaton, garázsépület nélkül. A hőszivattyú kültéri egységét a földszinti mosdó mellett
a külső falba süllyesztetten alakítottuk ki rácsos takarással, a beltéri egységet az emeleti tágas fürdőszobában helyeztük el.
A kültéri egységet az oldalhatári homlokzatba süllyesztve helyeztük el rácsos takaróajtóval. Az emeleti fürdőszobában mosógép, mosdó WC és tusoló kap helyet.
Projekt bemutatása

Stílus - Minőség - Biztonság - Környezettudatosság - Alacsony fenntartási költségek
Ezek a mai ingatlanfejlesztések legfontosabb hívószavai! Cegléd legújabb lakóparkja ezeknek az elvárásoknak kíván megfelelni szem előtt tartva a közösségépítést és az egyedi igények megvalósítását is!

A Vadvirág Lakópark Cegléd nyugati kapujában épül, közvetlenül természetvédelmi terület szomszédságában, ahol a fokozottan védett Pókbangó nevű ritka orchidea faj legjelentősebb hazai termőterülete található. A városközponttól 2 km-re fekszik, kerékpárúton is megközelíthető. Szupermarket a közvetlen közelben található, a Vasútállomás 3,5 km. A Ceglédi Termálfürdő 5 km, az M4 autópálya legközelebbi felhajtója 3,5 km, Budapest autóval 40 perc alatt elérhető. A terület könnyen megközelíthető mégis csöndes, természetközeli élményt tud nyújtani. A teraszáról a naplementében gyönyörködhet.

Tervek szerint a lakóparkban 40 db lakás épül, 10 db 4 lakásos sorház formájában. A lakások belső kétszintesek, tetőtérbeépítéssel. Minden lakáshoz saját kertrész tartozik. Minden egységhez biztosított egy gépkocsi tárolása garázs, fedett beálló vagy nyitott beálló formájában. A lakások terasszal vagy erkéllyel rendelkeznek. 3 típusú társasház közül lehet majd választani, a lakások mérete 61 és 95 nm közé esik, elrendezésük szerint nappali + 2 vagy 3 hálószobával.

A kortárs stílusú épületek a legjobb minőségű anyagokból készültek, és a legmodernebb technológiákat használtuk a fenntartható életvitel érdekében. Energetikailag a mai kor igényeinek mindenben megfelelnek. Az épületek korszerű homlokzati-, padló- és padlásszigeteléssel, hőszivattyús hűtés-fűtéssel rendelkeznek amit oldalfali fancoilok és padlófűtés biztosítanak. Opcióként az energiahatékonyság növelése érdekében lakásonként egyedi napelemes rendszert is árulunk. A korszerű, színben illeszkedő nyílászárókat alumínium redőnyökkel szereljük.

Az eladó társasházi lakásaink nagyszerű lehetőséget kínálnak mindazoknak, akik egy modern, zöld és közösségi életmódra vágynak. Ezért a saját élettér mellett fontos szerepet játszik a közösségi terek kialakítása is. Saját park, sétányok, szökőkút és játszótér fog gondoskodni a nyugodt pihenésről. A biztonságot a terület körbekerítése és kapukon keresztüli megközelítése fogja garantálni.

A kivitelezés már javában zajlik. Az első húsz lakás már tető alatt van, a belső munkálatokat végzik. Az első lakások átadására várhatóan 2025 őszén kerül sor.
A szerződéskötés részleteiről és feltételeiről személyes találkozó keretében tudom tájékoztatni!
Amennyiben hitel vagy CSOK Plusz érdekli, úgy az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként teljes körű és
díjmentes hitelügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére!
Kérje személyre szabott ajánlatunkat Kollégáinktól!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás sorházak ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
946 e Ft
490 e Ft -93%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
73.81 M Ft m Ft
43.5 m Ft -70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd

Eladó ingatlanok a környékről

Gyál
Eladó ikerház

Gyál

97.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Cegléd
Eladó sorház

Cegléd

83.9 M Ft
5 szoba
91 m²
Alsónémedi
Eladó telek

Alsónémedi

9.9 M Ft
1.02 ha
0 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

95 M Ft
3 szoba
136 m²
Cegléd, Belváros
Eladó sorház

Cegléd

29.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

83.115 M Ft
2 szoba
70 m²
Szob
Eladó sorház

Szob

16 M Ft
2 szoba
45 m²
Cegléd, Keleti kertváros, Dessewffy utca
Eladó sorház

Cegléd

54.7 M Ft
2 + 2 szoba
74 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

89 M Ft
6 szoba
80 m²
Mogyoród
Eladó sorház

Mogyoród

92.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

132.9 M Ft
4 szoba
182 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

160 M Ft
5 + 1 szoba
120 m²
Ócsa, Fő
Eladó családi ház

Ócsa

30 M Ft
2 + 2 szoba
120 m²
Gödöllő
Eladó téglalakás

Gödöllő

65.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Cegléd
Eladó sorház

Cegléd

73.12 M Ft
4 szoba
0 m²
Érd
Eladó sorház

Érd

98.3 M Ft
2 + 1 szoba
108 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

400 M Ft
6 szoba
252 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

76 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunaharaszti
Eladó sorház

Dunaharaszti

99.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Veresegyház
Eladó sorház

Veresegyház

250 M Ft
1 szoba
500 m²
Budajenő
Eladó családi ház

Budajenő

390 M Ft
5 szoba
268 m²
Pécel
Eladó téglalakás

Pécel

42.5 M Ft
2 szoba
41 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

59.9 M Ft
6 szoba
120 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

85 M Ft