River Life

Eladó sorház
Budapest, X. kerület

+ 17 kép 1/20
143 500 000 Ft143.5 M Ft 1 316 514 Ft/m2
4 szoba
109 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 218 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Schadl Regina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Óhegyen LUXUS sorházi lakás INTIM kerttel várja új tulajdonosát!

Fedezze fel Budapest 10. kerületének rejtett gyöngyszemét, amely tökéletes választás fiatal felnőttek számára, akik saját otthonra vagy befektetési lehetőségre vágynak.
Egy gyönyörűen, minden igényt kielégítően újszerű 110 nm-es sorházi lakást kínálunk Önnek a Richter Gedeon Gyógyszergyár irodáinak közelében.

Nappali 24,43 nm
Szoba 22,46 nm
Szoba13,15 nm
Gardrób 5,18 nm
Konyha-étkező 19,64 nm
Kamra 4,45 nm
Fürdőszoba- WC 4,8 nm
WC 1,95 nm
Előszoba 8,47 nm
Egyéb helyiség 5,41nm

Első osztályú minőségű, teljes körű felújításon esett át az ingatlan, intim saját kerttel rendelkezik. A házban négy tágas szoba található, amelyek lehetővé teszik a kényelmes elrendezést, így ideális választás lehet akár egy család számára, A helyiségek bútorozott. Az ingatlan alatt száraz tárolónak kialakítható pince található.

A 20 négyzetméteres terasz pedig a nyári estéken kínál kellemes pihenési lehetőséget, ahol barátaival élvezheti a friss levegőt és a panorámát. Az intim kert az Ön fantáziájára van bízva.

A közlekedés kiváló,Kőbánya also vasútállomás; 3-as, 62A villamos; 9-es busz pár percre. Közelben a KÖKI és Shopmark Bevásárlóközpont. Szinte az utca végén Lidl, Spar, Penny pár percre autóval.

Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy lehetőség arra, hogy a jövőjét itt építse fel.

Otthon Start Programmal finanszírozható az ingatlan.

Kizárólag az Otthon Centrum kínálatában

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a kiváló ingatlan, kérem, ne habozzon, bátran keressen kérdéseivel a hét bármely napján. Szívesen állok rendelkezésére, hogy segítsek Önnek megtalálni álmai otthonát!

Ez az ingatlan a Felező csomag megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás sorházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1317 e Ft
1169 e Ft -13%
1182 e Ft -11%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
143.5 M Ft m Ft
129.9 m Ft -10%
138.7 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
25 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
111 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
103 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

143.5 M Ft
4 szoba
109 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
111 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

200 M Ft
1 szoba
302 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

140 M Ft
5 szoba
170 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

259 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
111 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
97 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

114.9 M Ft
1 + 2 szoba
78 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

143.5 M Ft
4 szoba
0 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

129.9 M Ft
4 szoba
122 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

86.9 M Ft
2 szoba
72 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület

139 M Ft
8 szoba
210 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

105 M Ft
3 szoba
103 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó sorház

Budapest, X. kerület