Seven Pearl

Eladó sorház
Budapest, III. kerület

+ 14 kép 1/17
209 900 000 Ft209.9 M Ft 1 590 152 Ft/m2
4 szoba
132 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Telekméret: 160 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Balogh Nóra
Duna House - József körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Nappali+ 3 szobás sorház, autóbeállóval

Csillaghegy egyik legkedveltebb, nyugodt és zöldövezeti részén, csendes utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 132 nm-es, kétszintes sorházat, rendezett és barátságos, 2002-ben épült lakóparkban.

Az ingatlan tökéletes választás családok számára:

tágas nappalival, 3 külön nyíló szobával, valamint 2 kényelmes fürdőszobával rendelkezik. A házhoz tartozó 62 nm-es privát kert ideális helyszíne lehet pihenésnek, családi grillezéseknek.

A környék különlegessége a rendkívül kellemes, csendes, zöld környezet, ahol a madárcsicsergés és a nyugalom a mindennapok része, mégis minden fontos infrastruktúra könnyen elérhető. A HÉV megálló néhány perc távolságra található, így a belváros gyorsan és kényelmesen megközelíthető.

Az ingatlan 2013-ban teljes körű felújításon esett át, ennek köszönhetően műszakilag és esztétikailag is kiváló állapotban várja új tulajdonosát.

Két autó számára biztosított beállási lehetőség áll rendelkezésre, továbbá garázs opcionálisan vásárolható az ingatlanhoz.

Ha egy otthonos, napfényes, nyugodt hangulatú házat keres zöld környezetben, mégis kiváló közlekedéssel, ez az ingatlan remek választás lehet.

További információért, kérem keressen elérhetőségeimen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

4 szobás sorházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1590 e Ft
1259 e Ft -26%
1158 e Ft -37%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
209.9 M Ft m Ft
170.2 m Ft -23%
139.4 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

52 M Ft
1 szoba
42 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

57.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

350 M Ft
2 szoba
80 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

69.99 M Ft
1 szoba
50 m²
XII. kerület, Svábhegy, Határőr út
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

129 M Ft
2 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.5 M Ft
4 + 2 szoba
69 m²
XI. kerület, Kelenföld, Etele út
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

75.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
71 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

66.5 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
50 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

59.75 M Ft
2 szoba
60 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

66.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIV. kerület

189.9 M Ft
210 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

131 M Ft
5 + 2 szoba
165 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

168 M Ft
5 szoba
130 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
86 m²
VI. kerület