River Life

Eladó panellakás
Zalaegerszeg, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
33 000 000 Ft33 M Ft 622 642 Ft/m2
2 szoba
53 m²
4. emelet
építés éve:1995

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3692999438
Tóth György
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Belvárosi lakás kilátással a Dísz térre napfényes, 2 erkélyes otthon!Megvételre kínálok egy 53 m²-es, IV. emeleti lakást, abszolút belvárosi elhelyezkedéssel, kilátással a Dísz térre.A lakás elosztása: nappali + szoba, konyha, fürdőszoba, külön WC, kamra, 2 erkély.Keletnyugati tájolásának és nagy ablakainak köszönhetően világos, napfényes otthon egész nap.A társasház szigetelt, a házközponti fűtésnek köszönhetően pedig a fenntartási költségek kedvezőek.Elhelyezkedése révén ideális választás mindazok számára, akik szeretnék élvezni a belvárosi élet kényelmét, vagy akár befektetésben gondolkodnak.További információért és megtekintésért hívjon bizalommal!

33000000 Ft
További információért keressen bizalommal!Tóth György +36 70 905 6752

Referencia szám: LK087199

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
623 e Ft
537 e Ft -16%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
33 M Ft m Ft
32.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

74.5 M Ft
1 + 4 szoba
100 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

74.5 M Ft
1 + 4 szoba
100 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

32.5 M Ft
2 szoba
59 m²
Keszthely, Vásár tér
Eladó panellakás

Keszthely

45 M Ft
3 szoba
58 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

74.5 M Ft
1 + 4 szoba
100 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

46 M Ft
3 szoba
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

36.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

34 M Ft
2 szoba
55 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

35.99 M Ft
34 m²
34 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

44.99 M Ft
2 szoba
54 m²
Keszthely
Eladó téglalakás

Keszthely

119.5 M Ft
2 szoba
67 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

30.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

34.5 M Ft
2 szoba
62 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

33 M Ft
2 szoba
53 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

42 M Ft
2 szoba
54 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

57.9 M Ft
0 + 3 szoba
62 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

33.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

18.9 M Ft
1 szoba
36 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg

33.5 M Ft
2 szoba
64 m²
Zalaegerszeg
Eladó panellakás

Zalaegerszeg