Avico Greentop

Eladó panellakás
Veszprém, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
51 900 000 Ft51.9 M Ft 998 077 Ft/m2
2 szoba
52 m²
2. emelet
építés éve:1994

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688814707
Mühlbauer Norbertné
Veszprém DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kizárólag a Duna House kínálatában: stílusosan felújított 2 szobás lakás eladó Veszprémben

Veszprém kedvelt részén, a Jutasi úton eladó egy 52 m²-es, 2 szobás, 2. emeleti lakás.
A tároló ugyanazon a szinten található, és a társasházhoz tartozik, ami rendkívül praktikus megoldást biztosít.
A lakás megkímélt, kiváló állapotban van, rendszeresen karbantartott, így alig észrevehető rajta az idő múlása.
A tulajdonos és családja nagy odafigyeléssel gondoskodott arról, hogy az ingatlan esztétikus és otthonos maradjon.

Felújítások és korszerűsítések időrendben:
2015:műanyag nyílászárók cseréje (a konyhában szúnyoghálóval)burkolatok korszerűsítéseradiátorok cseréje
2021:egyedi tervezésű, helytakarékos fa tolóajtók beépítéseegyedi készítésű fa előszobabútorbeépített fa szekrényteljes körű fürdőszoba felújítás
2024:tisztasági festés az egész lakásban
Szobákban parketta, egyéb helyiségekben járólap található.
A fűtés távfűtés, egyedi mérővel, így a rezsi kedvező.Közös költség: 13.770 Ft/hó
Az ár tartalmazza az összes sötétbarna beépített bútort.

Környezet és elhelyezkedés:
A közelben található a Barátság park, valamint minden fontos infrastruktúra könnyen elérhető:iskola, óvoda, üzletek gyalogosanbuszmegálló 34 perc sétára (város és vasút irányába)piac és belváros kb. 10 perc gyalog kulturális központ, mozi, klubok az épülettel szemben

Csendes, nyugodt környék, barátságos és segítőkész szomszédokkal.

Befektetők figyelem!

Az ingatlant jelenleg megbízható bérlők lakják, akik szívesen maradnának, így akár azonnali hozamtermelő befektetésként is kiváló választás.

Ideális választás minden korosztály számára.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján, akár hétvégén is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK078123

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás panellakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
998 e Ft
951 e Ft -5%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
51.9 M Ft m Ft
48.2 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, 2. emelet

Eladó panellakások a környékről

Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

43 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

66.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Klapka György utca
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

43 M Ft
2 szoba
53 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

64 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

51 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Várpalota, Jókai utca
Eladó panellakás

Várpalota

41 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²