Avico Greentop

Eladó panellakás
Tatabánya, Sárberek, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
28 900 000 Ft28.9 M Ft 802 778 Ft/m2
1 + 1 szoba
36 m²
4. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 629
Bonfert Angéla
Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

A lakás nem csupán egy ingatlan, hanem ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKTETÉS és egy OTTHON ötvözete.
KIVÁLÓ HELYEN, JÓ ADOTTSÁGÚ INGATLAN!!
Nagyszerű lehetőség egyedülállóknak, fiatal pároknak, és az idősebb korosztálynak egyaránt..
Tatabánya kedvelt részén, a Mártírok úton kínálunk eladásra egy 36 nm, 1+1 szobás, 4. emeleti lakást
egy 10 emeletes társasházban!!

Az ingatlan jellemzői:
- felújítandó
-36 nm, 1+1 szoba, konyha, fürdő+wc, előtér
- közös tároló
- 2016. műanyag nyílászárók, redőnnyel
- fűtése: távfűtés
- szobáiban laminált parketta és padlószőnyeg
- új villanyóra
- közös költség: 14 300 ft
- tehermentes
- jó lakóközösség
- lift
- rendezett lépcsőház
- a társasház előtt játszótér, sportolási lehetőség
- pár perc távolságra minden megtalálható: iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség, gyógyszertár, buszmegálló...

Ha felkeltettem az érdeklődését hívjon bizalommal..

Bonfert Angéla

06 30 629 52 81
- tehermentes

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24.

2 szobás panellakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sárberek m² ár
Tatabánya m² ár
803 e Ft
536 e Ft -50%
829 e Ft 3%
Ennek az ára
Sárberek átlagár
Tatabánya átlagár
28.9 M Ft m Ft
27.9 m Ft -4%
38.4 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Sárberek, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Oroszlány, Táncsics udvar
Eladó panellakás

Oroszlány

40.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39.999 M Ft
3 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

32.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 + 1 szoba
49 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó panellakás

Tatabánya

41.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 + 1 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

36.5 M Ft
3 szoba
55 m²
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

48.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

37.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

32.5 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

42.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Oroszlány
Eladó panellakás

Oroszlány

32.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

41.2 M Ft
2 szoba
55 m²
Tata
Eladó panellakás

Tata

56.99 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Esztergom
Eladó panellakás

Esztergom

99.95 M Ft
5 szoba
151 m²