Astora Art House

Eladó panellakás
Tatabánya, földszint

42 990 000 Ft42.99 M Ft 877 347 Ft/m2
3 szoba
49 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456018
Gottfried Marianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Tatabánya egyik legkedveltebb részén, a Bánhidai lakótelepen eladó jó állapotú, földszinti lakás!
elosztás:- előszoba, nappali-konyha, 2 hálószoba, közlekedő, fürdő, wc
jellemzők:
- 49 nm- magasföldszint
- új bejárati és beltéri ajtók- műanyag nyílászárók
- központi fűtés, lapradiátoros hőleadók
- jó elosztás- kiváló lakóközösség- tároló
- parkolási lehetőség a ház előtt
- a közelben iskola, óvoda, boltok, kórház megtalálható
- gyakori buszközlekedés
Bővebb információért és a lakás megtekintésével kapcsolatban keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

3 szobás panellakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
877 e Ft
748 e Ft -17%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
42.99 M Ft m Ft
43.9 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, földszint

Eladó panellakások a környékről

Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

42.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Oroszlány
Eladó panellakás

Oroszlány

33.99 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyergesújfalu, Május 1. tér
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

34.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Eladó panellakás

Tatabánya

43.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Oroszlány
Eladó panellakás

Oroszlány

33.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Oroszlány, Táncsics udvar
Eladó panellakás

Oroszlány

40.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Nyergesújfalu
Eladó panellakás

Nyergesújfalu

44.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó panellakás

Tatabánya

41.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

43.9 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Tata
Eladó panellakás

Tata

56.99 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

37.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

39 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya