NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Szigetszentmiklós, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
61 900 000 Ft61.9 M Ft 998 387 Ft/m2
1 + 2 szoba
62 m²
1. emelet
építés éve:1995

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 635
Ács Katalin
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

ELADÓ*****SZIGETSZENTMIKLÓSON*****KÖZPONTBAN*****TEHERMENTES****ERKÉLYES***1+2 szobás***HITELEZHETŐ LAKÁS Az ingatlan Otthon Start Hitelre is alkalmas, !!!
Eladásra kínálok Pest Vármegyében Szigetszentmiklós központjában Szent Miklós lakótelepen egy 62 m2-es 1+2 szobás 1. emeleti lakást. A Miklós Pláza szomszédságában, bankok, bevásárló helyek és hatalmas parkok ölelésében található egy délkeleti fekvésű tiszta, rendezett lakás. Parkolás jól megoldható a társasház közelében, erkélye gyönyörű nagy parkra néz. Az ingatlan jó állapotú,pár évvel ezelőtt lett felújítva műanyag nyílászárók és elektromos vezetékek cseréjével. A lakás fűtését, melegvizét a távhő biztosítja. Bevásárlási lehetőségek Spar, Aldi, Dm, kis üzletek, óvoda,háziorvos pár perc sétával könnyen elérhető. Kényelmes parkolás közvetlen az épület előtt. két és félszobás szobás 62 négyzetméteres, erkélyes panel lakást, amely felújításon esett át és jó állapotban van. Ha beköltözne egy ilyen ingatlanba, akkor ez egy ideális választás lehet az Ön számára.
A felújítás magában foglalja a nyílászárók cseréjét, mely által javult az energiahatékonyság és a zajszigetelés valamint az elektromos vezetékek cseréjét, illetve a vizes blokkok korszerűsítését. A lakás jó állapotban van, így az új tulajdonosnak nem kell aggódnia a felújítási vagy karbantartási költségek miatt.
Az alacsony közös költség és rezsi szintén kedvez az új tulajdonos számára, mivel ezek csökkenthetik a lakás fenntartási költségeit.
Az erkély nagysága lehetővé teszi, hogy kényelmesen elférjen egy kis asztal és két szék, a jó elosztás pedig azt jelenti, hogy a lakás minden négyzetmétere jól ki van használva, és az élettér kényelmes és praktikus.A lakás elhelyezkedése előnyös, mivel a központi helyen van. A lakás közelében számos bevásárlási lehetőség, óvoda, iskola, piactér, HÉV és buszmegálló található, amelyek kényelmes életet biztosítanak a lakóknak.Jó lokáció, Szigetszentmiklós szívében! Iskolák, üzletek buszok pár perc sétával elérhetők.Buszok: 38,238,279,279B, 280, 280B, éjszakai 938 Kiváló fiatal pároknak, többgyermekes családnak, befektetőknek kiadásra.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás panellakások ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
998 e Ft
1000 e Ft 0%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
61.9 M Ft m Ft
61.2 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Százhalombatta
Eladó panellakás

Százhalombatta

58.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

52 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

43.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

62.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

59.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Cegléd
Eladó panellakás

Cegléd

46.9 M Ft
4 szoba
61 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

52 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Szigetszentmiklós
Eladó panellakás

Szigetszentmiklós

61.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²