Oasis Residence

Eladó panellakás
Székesfehérvár, földszint

+ 9 kép 1/12
53 500 000 Ft53.5 M Ft 1 009 434 Ft/m2
2 szoba
53 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 773
Horányi Balázs
Albaingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Alakítsa saját ízlésére új otthonát egy kiváló elhelyezkedésű lakásban, a Palotaváros szívében!
Eladásra kínálunk egy frekventált helyen található, 4 szintes épület magasföldszintjén lévő, 53 nm-es, 2 szoba + hallos lakást. Az ingatlan részt vett a panelprogramban, amelynek keretében műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, megtörtént a külső szigetelés és a fűtés korszerűsítése is. A lakás könnyedén 3 szobássá alakítható, így remek lehetőséget kínál családok számára is.
A közös költség mindössze 12.240 Ft.
A közelben minden fontos infrastruktúra megtalálható: iskola, óvoda, üzletek, bevásárlóközpont, buszpályaudvar, valamint kikapcsolódási lehetőségek, például horgásztavak és parkok.
Az ingatlan tehermentes!
Befektetésnek is kitűnő választás, gyorsan kiadható!!!
Irányár: 53,5 millió Ft
Érdeklődni: 70/773-1321

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1009 e Ft
976 e Ft -3%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
53.5 M Ft m Ft
49.9 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, földszint

Eladó panellakások a környékről

Székesfehérvár, Palotavárosi lakótelep, Kodolányi János utca
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

45.5 M Ft
2 szoba
48 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

34.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

62.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

48.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

45 M Ft
2 szoba
50 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Dunaújváros
Eladó panellakás

Dunaújváros

34.9 M Ft
2 szoba
59 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

62.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

62.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

59.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Székesfehérvár, Széna téri lakótelep, Kigyó
Eladó panellakás

Székesfehérvár

58.9 M Ft
3 + 1 szoba
64 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás