NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Szeged, Makkosháza lakótelep, Gyöngyvirág utca 20, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
63 900 000 Ft63.9 M Ft 1 141 071 Ft/m2
1 + 2 szoba
56 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 398
Kato Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Felújított, azonnal költözhető 3 szobás lakás a Gyöngyvirág utcában!

Szeged egyik közkedvelt részén, a Gyöngyvirág utcában kínálunk megvételre egy 56 m²-es, 3 külön nyíló szobás, 3. emeleti lakást, amely ideális választás családoknak vagy befektetési célra is.

Az ingatlan egy korszerű, napkollektoros társasházban található, amely 18 cm-es külső hőszigeteléssel és modern, háromrétegű nyílászárókkal rendelkezik – ennek köszönhetően alacsony rezsiköltség és kiváló energiahatékonyság jellemzi.

A lakás teljes körű felújításon esett át, így Önnek már csak költöznie kell:
- új, még nem használt konyha
- új, modern, zuhanyzós fürdőszoba, külön WC
- új bejárati ajtó
- energiatakarékos LED világítás minden helyiségben
A mindennapi kényelmet redőnyök és szúnyoghálók biztosítják, valamint a lakáshoz saját tároló is tartozik.

Igény esetén a lakást az Ön elképzelései szerint, szakszerűen színre festve adjuk át.

Elhelyezkedése kiváló: tömegközlekedés, boltok, szolgáltatások néhány perc sétával elérhetők.

Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1141 e Ft
945 e Ft -21%
Ennek az ára
Szeged átlagár
63.9 M Ft m Ft
57.9 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Makkosháza lakótelep, Gyöngyvirág utca 20, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba