Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Szeged, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
59 000 000 Ft59 M Ft 1 053 571 Ft/m2
2 + 1 szoba
56 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 373
B&Sz Ingatlan Szerviz Kft.
B&Sz Ingatlan Szerviz Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szeged Újrókus városrészében, a Nyitra utcàban vàlt eladóvà a képeken làtható, 56 m2-es, 3. emeleti, szép állapotú, szinte teljesen felújított, klimatizált panellakàs, amely kifizetett, kész panelprogramos házban található.

A lakás helyiségei:

- 3 szoba,
- konyha,
- kamra,
- közlekedő,
- fürdőszoba,
- külön WC,
- előszoba.

A lakás távfűtéses, a melegebb hónapokban egy inverteres hűtő-fűtő klíma üzemeltetése biztosítja a kellemes belső hőmérsékletet.
A zöld területre néző ablakok redőnnyel és szúnyoghàlóval is el vannak látva.

A szobák külön bejáratúak, ezért családnak is tökéletes választás, de befektetésre is ideális, mert így akár a három szoba diákok számára is kiadható.

A környék csendes, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető, közelben iskola, óvoda, kisebb boltok, nagyobb üzletek, étterem, gyógyszertár, játszótér, kutyafuttató és a Vértó pihenő park egyaránt megtalálható.

Irányár: 59.000.000 Ft

Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését vagy további kérdései vannak esetleg meg szeretné tekinteni, keressen itt üzenetben vagy hívjon a 0630/373-63-27-es telefonszámon, ahol hitelekkel és biztosításokkal kapcsolatban is tudok segíteni!

Jöjjön el, nézze meg, tegyen ajánlatot!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1054 e Ft
945 e Ft -11%
Ennek az ára
Szeged átlagár
59 M Ft m Ft
57.9 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

49.9 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Zákányfalu
Eladó családi ház

Zákányfalu

14.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Szigliget, Soponyai út
Eladó ikerház

Szigliget

429 M Ft