Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Szeged, 5. emelet

+ 14 kép 1/17
56 000 000 Ft56 M Ft 933 333 Ft/m2
1 + 2 szoba
60 m²
5. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 373
B&Sz Ingatlan Szerviz Kft.
B&Sz Ingatlan Szerviz Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szegeden, a Retek utcàban vàlt eladóvà a képeken làtható, 60 m2-es, 5. emeleti, felújítandó állapotú panellakàs, amely egy 10 emeletes, liftes társasházban található.

A lakás helyiségei:

- 1+2 szoba,
- konyha,
- kamra,
- közlekedő,
- fürdőszoba,
- külön WC,
- előszoba.

A lakás távfűtéses, cserélt hőszigetelt műanyag ablakai redőnnyel felszereltek.
A szobák körbe járhatóak, a falak festettek, a padlók a szobákban szőnyegpadlóval, a többi helyiségben járólappal burkoltak.
A fogyasztást egyedi mérőóràk mérik, a radiátorok hőmennyiségmérőkkel felszereltek.

A környék csendes, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető, közelben iskola, óvoda, kisebb boltok, nagyobb üzletek, étterem, gyógyszertár, játszótér, kutyafuttató... stb. egyaránt megtalálható.

Irányár: 56.000.000 Ft

Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését vagy további kérdései vannak esetleg meg szeretné tekinteni, keressen itt üzenetben vagy hívjon a 0630/373-63-27-es telefonszámon, ahol hitelekkel és biztosításokkal kapcsolatban is tudok segíteni!

Jöjjön el, nézze meg, tegyen ajánlatot!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
933 e Ft
945 e Ft 1%
Ennek az ára
Szeged átlagár
56 M Ft m Ft
57.9 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 5. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged