Eladó panellakás
Szeged, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó 2+2 szobás, erkélyes lakás Szegeden, a Szilléri soron
Szegeden, a Szilléri soron, csendes, zöldövezeti környezetben eladásra kínálunk egy 68 m²-es, 2+2 szobás, erkélyes lakást, egy 10 szintes, liftes társasház 3. emeletén.
Az ingatlan praktikus elrendezésű, ideális választás családok számára, de befektetésként, bérbeadásra is kiváló.
Elrendezés:
tágas nappali,
hálószoba,
2 külön nyíló szoba,
konyha,
külön fürdőszoba és WC,
üvegezett erkély.
A lakáshoz külső tároló is tartozik.
Műszaki jellemzők:
műanyag, hő- és hangszigetelt nyílászárók.
A vételár részét képezi:
kombinált hűtő,
mosógép,
szárítógép,
mosogatógép,
elektromos sütő és gáz főzőlap.
A társasház rendezett, a lépcsőház és a lift felújított, a lakóközösség csendes.
Elhelyezkedése kiváló: a közelben üzletek, tömegközlekedés, orvosi rendelő, bölcsőde, óvoda, játszótér, valamint a Zápor-tó is néhány perc sétával elérhető. A parkolás a ház előtt ingyenesen biztosított.
Igény esetén hitelügyintézésben és teljes körű jogi háttér biztosításában is segítséget nyújtunk.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal.
Referencia szám: LK096333
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 14.
4 szobás panellakások ára Szegeden
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Szeged, 3. emelet