BAM Living

Eladó panellakás
Szeged, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
57 900 000 Ft57.9 M Ft 804 167 Ft/m2
2 + 2 szoba
72 m²
4. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 370
Báló László Péter
Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

****Tágas, erkélyes családi otthon Szeged-Tarjánban ! Panelprogramos házban, kiváló elhelyezkedéssel!****

Csongrád-Csanád vármegye, Szeged egyik legkedveltebb városrészében, Tarjánban kínálom megvételre ezt a 68+4 m2-es, kihelyezett előteres, negyedik emeleti panellakást, amely a panelprogram keretében korszerűsített, hőszigetelt épületben található.
A lakás elosztása ideális: 2 teljes értékű szoba és 2 félszoba gondoskodik a kényelmes élettérről, míg a napfényes helyiségek és az erkély otthonos hangulatot teremtenek. Az otthon melegét és a költséghatékonyságot egyedi mérőórás távfűtés biztosítja, amely a korszerűsítésnek köszönhetően gazdaságos és komfortos megoldás.
A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben iskola, óvoda, játszótér, fitnesz park, élelmiszer üzletláncok és gyógyszertár is megtalálható, így minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.
A közlekedés szempontjából is elsőrangú a lokáció, hiszen troli, busz és villamos is néhány perc sétára elérhető, így a belváros gyorsan és kényelmesen megközelíthető.
Ha egy modern, energiatakarékos, remek elosztású otthont keres, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!
Az ingatlan kiváló lehetőség befektetésnek, valamint több fős családok számára egyaránt. Az ingatlan megvásárlásához babaváró, CSOK és kedvezményes hitel igényelhető, melynek teljeskörű ügyintézésében szakszerű segítséget nyújtunk a leendő vevők számára.
Báló László
Értékesítő
6720. Szeged, Széchenyi tér 6.
mobil: +36 20 3701545
e-mail: laszlo.peter.balo@otpip.hu
web: www.otpip.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
804 e Ft
883 e Ft 9%
Ennek az ára
Szeged átlagár
57.9 M Ft m Ft
61.5 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

54.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

49.9 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Halimba
Eladó családi ház

Halimba

59.9 M Ft
6 szoba
182 m²
Csurgó
Eladó családi ház

Csurgó

19.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Igal
Eladó családi ház

Igal

45.9 M Ft