Astora Art House

Eladó panellakás
Szeged, Felsőváros, Felső Tisza-part, 9. emelet

+ 10 kép 1/13
62 900 000 Ft62.9 M Ft 850 000 Ft/m2
3 szoba
74 m²
9. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 383
Benke József
Limit Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Szegeden a Felső Tisza-parton eladó egy 9. emeleti, 74 m2-es, jelenleg 3 szobás, erkélyes panellakás, 10 emeletes, liftes, panelprogramos épületben, Tiszára néző panorámával, közepes állapotban.
A lakás jelenleg 3 szobás, de könnyedén átalakítható 4 szobássá az egyik nagyszoba kettéválasztásával, az alaprajzon látható módon.

Az álapotát tekintve a panelrogram keretében kicserélték a homlokzati nyílászárókat, hőszigetelték az épületet, a radiátorokra digitális hőmennyigémérőket szereltek fel.
A tulajdonos kicserélte a bejárati ajtót, a konyhaszekrényt és felújította a fürdőszobát és a külön WC-t.
Az épületben a lécsőház rendezett, tiszta képet mutat.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
850 e Ft
947 e Ft 10%
Ennek az ára
Szeged átlagár
62.9 M Ft m Ft
56.8 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Felsőváros, Felső Tisza-part, 9. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Retek utca
Eladó panellakás

Szeged

41.285 M Ft
2 szoba
35 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

49.9 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

11.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

63.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

69 M Ft
3 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

49.9 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

43.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás