City Pearl

Eladó panellakás
Szeged, 4. emelet

+ 8 kép 1/11
40 000 000 Ft40 M Ft 851 064 Ft/m2
2 szoba
47 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 780
Sztruhár Zsanett
ArtHome

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Ha egy jó elhelyezkedésű, saját elképzelések szerint felújítható lakást keresel Szegeden, ezt érdemes megnézni!

Eladó Szeged Makkosháza városrészében egy 47 m²-es, teljesen felújítandó, kiürített panel lakást, amely egy 5 szintes társasház zárószintjén található. A lakás kiváló lehetőség mindazok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék kialakítani új otthonukat vagy befektetésben gondolkodnak.

A lakás praktikus elrendezésű, világos terekkel rendelkezik, így egy felújítást követően igazán kényelmes és modern otthonná alakítható. A zárószinti elhelyezkedésnek köszönhetően nincs felső szomszéd, ami nyugodtabb lakhatást biztosít.

A társasház rendezett, tiszta, a lakóközösség nyugodt és igényes, ami hosszú távon is kellemes lakókörnyezetet garantál. Panelprogram keretein belül az ablakok is ki lettek cserélve, műanyag hőszigeteltre, szúnyoghálóval ellátva.

Makkosháza városrész Szeged egyik jól ellátott és kedvelt része:

- a közelben üzletek, bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár,

- óvoda, iskola és egyéb intézmények is könnyen elérhetők,

- tömegközlekedés pár perc sétára található, így a belváros gyorsan megközelíthető.

A környék csendes, mégis minden fontos szolgáltatás kéznél van, ezért saját otthonnak és befektetésnek is kiváló választás.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
851 e Ft
997 e Ft 15%
Ennek az ára
Szeged átlagár
40 M Ft m Ft
50.9 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 4. emelet

Eladó panellakások a környékről

Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged, Tarján lakótelep, Hajlat utca
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

57.9 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

56.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

61.9 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Algyő
Eladó panellakás

Algyő

47.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

48 M Ft
3 szoba
63 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

51.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.5 M Ft
4 szoba
68 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

58.8 M Ft
2 + 2 szoba
72 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged