Eladó panellakás
Szeged, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Szeged egyik kedvelt városrészében, a Retek utcában, egy 10 emeletes, panelprogramos társasház 3. emeletén eladó egy 60 m²-es, 3 szobás, azonnal költözhető lakás.
Főbb jellemzők:
60 m² alapterület
3 külön nyíló szoba
külön fürdőszoba és WC
világos konyha
tágas előszoba beépített szekrénnyel
klíma az egyik szobában
felújított fürdőszoba (tusolós kád)
Műszaki tartalom:
panelprogram keretében cserélt, 2 rétegű hőszigetelt ablakok
új villamos hálózat
A konyhabútor a vételár részét képezi.
A ház rendezett, liftes, jó lakóközösséggel rendelkezik.
A közelben iskola, óvoda, üzletek, busz- és villamosmegállók találhatók, így az ingatlan kiváló választás családoknak, fiatal pároknak vagy befektetés céljára is.
Referencia szám: LK073248-ZE
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 21.
3 szobás panellakások ára Szegeden
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Szeged, 3. emelet