Eladó panellakás
Szeged, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó 47 m²-es, 2 szobás, liftes panellakás Szegeden – Sárosi utca
Szegeden, a közkedvelt Sárosi utcában eladó egy világos, 47 m²-es, 2 szobás, ELSŐ emeleti panellakás, amely tehermentes, részben felújított és azonnal költözhető.
A lakás előnyei:
Liftes társasház – kényelmes megközelítés, időseknek és fiataloknak egyaránt ideális
Alacsony rezsi – korszerű nyílászárók és kedvező fenntartási költségek (max. 25-30 e Ft havi összes fenntartás)
Részben felújított állapot – jó minőségű konyhabútor, praktikus zuhanyzótálca, cserélt nyílászárók, laminált papdló
Tágas, világos terek – egyedileg alakítható, akár falbontással is
Klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet nyáron is
Kis erkély a nyugodt kikapcsolódáshoz
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik:
néhány perc sétára a troli, boltok, bevásárlóközpont
óvoda és iskolák közelben
zöld, csendes lakókörnyezet, mégis közel a belvároshoz
A társasház rendezett, csendes, összetartó lakóközösséggel rendelkezik.
Ideális választás első lakásnak, fiatal pároknak, idősebbeknek vagy akár befektetésre is, hiszen könnyen kiadható.
Babaváró, Otthon Start Program, CSOK+ és egyéb hiteltermék igénybevételével is megvásárolható ingatlan, kérje személyre szóló és soron kívüli kalkulációját az irodában!
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 09.
2 szobás panellakások ára Szegeden
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Szeged, 2. emelet