River Life

Eladó panellakás
Pécs, 3. emelet

+ 9 kép 1/12
38 900 000 Ft38.9 M Ft 997 436 Ft/m2
2 szoba
39 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999194
Pallósné Hajnal Blanka
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

JELENTŐS ÁRESÉS!!! KIVÁLÓ BEFEKTETÉS!!! Pécs kertvárosi részén, a Németh László utcában eladó egy IV/3 . em-i, 39 nm-es, másfél szobás, felújított, napfényes, D-i tájolású, klímás, egyedi mérős panel lakás, szigetelt épületben.A lakáson a következő felújításokat már elvégezték:- új műanyag nyílászárók(redőnnyel és szúnyoghálóval)- új hideg és meleg burkolatok- új vízvezetékek- új GREE klímaAz ingatlan tehermentes és legkésőbb nyár végével költözhető!I.ár: 38,9M Ft

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK069559

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
997 e Ft
977 e Ft -2%
Ennek az ára
Pécs átlagár
38.9 M Ft m Ft
45.8 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

43.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás