Avico Greentop

Eladó panellakás
Pécs, Ispitaalja, Eladó 10/1 emeleti, 2 szobás, klímás panellakás Pécsett a Budai Vámnál, 1. emelet

33 900 000 Ft33.9 M Ft 721 277 Ft/m2
2 szoba
47 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: KábelTV
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 978
Bengerno Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécsett a Budai vámnál 10/1 emeleti, kétszobás, klímás panellakás eladó

Pécsett, a Zsolnay út - Komlói út sarkán szigetelt, liftes épületben 10/1 emeleti, 47 m2-es, nyugati tájolású, csendes belső parkolóra néző, napfényes, jó állapotú panellakás eladó. Az ingatlan előszoba, nappali, háló, konyha, fürdő, külön WC elosztású.
Az ingatlant a külön nyíló szobák, továbbá a külön megközelíthető fürdő és illemhelyiség teszik még komfortosabbá.
Fűtését távhő, meleg víz ellátását 120 literes villanybojler biztosítja.
Újszerű redőnyös műanyag nyílászárók és bejárati ajtó, jó állapotú konyhabútor, felújított fürdőszoba, újszerű hideg és meleg burkolatok, modern klímaberendezés is jellemzik ezt a jó lokációjú, jól élhető és alacsony költséggel fenntartható lakást.
Az alagsorban saját (!) tároló tartozik a lakáshoz.
Az épületben példás rend és tisztaság uralkodik, az eladott reklámfelületeknek köszönhetően folyamatosan rendelkezésre állnak a karbantartáshoz szükséges források.
Iskola, szupermarketek, piac, gyógyszertár, orvosi rendelő, fitness terem egyaránt 200 méteres sugarú körben elérhető.
ÁR, ÉRTÉK ARÁNYBAN.
JÓ VÉTELI LEHETŐSÉG – HÍVJON !

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ispitaalja m² ár
Pécs m² ár
721 e Ft
569 e Ft -27%
977 e Ft 26%
Ennek az ára
Ispitaalja átlagár
Pécs átlagár
33.9 M Ft m Ft
26 m Ft -30%
45.8 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Ispitaalja, Eladó 10/1 emeleti, 2 szobás, klímás panellakás Pécsett a Budai Vámnál, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

43.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs