Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Pécs, Szigeti külváros, Zója utca, 10. emelet

+ 13 kép 1/16
97 500 000 Ft97.5 M Ft 1 048 387 Ft/m2
3 + 1 szoba
93 m²
10. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 844
Selling Pécs
Selling Pécs

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó 93 m2-es lakás Pécs Egyetemvárosban!

Pécsen, a Zója utcában kínálok megvételre egy igazán ritka adottságokkal rendelkező, 93 m²-es lakást egy rendezett, szigetelt panelház 10. emeletén.

Az ingatlan eredetileg két külön lakás volt – egy másfél szobás és egy kétszobás –, amelyeket egybenyitottak, így egy tágas, jól alakítható életteret kaptak. Ez nemcsak a térérzet miatt előny, hanem azért is, mert igény esetén akár vissza is alakítható két külön lakássá.

A lakás különlegessége, hogy az egyik része 2022-ben felújításon esett át, míg a másik felújítandó állapotú, így egyszerre kínál azonnali költözési lehetőséget és további értéknövelési potenciált.

A műanyag nyílászárók redőnnyel felszereltek, az erkélyajtó pedig szúnyoghálóval ellátott, így a komfort a mindennapokban is adott. A lakás távfűtéses, klímával rendelkezik, valamint erkéllyel is, ahonnan kellemes kilátás nyílik.

Tárolás szempontjából is kiváló:
– saját tároló tartozik a 11. emeleten
– valamint egy közös tároló is rendelkezésre áll az alagsorban

A fenntartási költségek kedvezőek:
– fűtés: kb. 17.000 Ft/hó összesen
– közös költség: 12.000 Ft/lakás

Elhelyezkedése miatt befektetésként is kiemelkedő választás: az egyetemi karok könnyen elérhetőek, a környéken pedig kifejezetten keresettek a több szobás lakások, így kiválóan alkalmas kiadásra, akár több bérlő részére is.

Irányár: 97 500 000 FT

Önálló garázs vásárolható hozzá a ház közelében 12 000 000 Ft-ért.

Energetikai besorolás: A++
A hirdetés tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek. Az esetleges elírásokért és változtatásokért felelősséget nem vállalunk. A hirdetés nem keletkeztet ajánlati kötöttséget.
+36308448286

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1048 e Ft
1021 e Ft -3%
Ennek az ára
Pécs átlagár
97.5 M Ft m Ft
77.7 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, Szigeti külváros, Zója utca, 10. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás

Pécs

52.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3