Astora Márvány8

Eladó panellakás
Pécs, földszint

+ 5 kép 1/8
54 900 000 Ft54.9 M Ft 1 016 667 Ft/m2
2 szoba
54 m²
földszint
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999153
Deli Tünde
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, erkélyes, földszinti lakást, amely teljeskörű felújításon esett át, így új tulajdonosának valóban csak költöznie kell.Az ingatlan műszakilag és esztétikailag is megújult, modern, letisztult kialakításának köszönhetően kellemes, otthonos életteret biztosít.Felújítás és felszereltség:Teljes víz- és villanyvezeték csereÚj külső és belső nyílászárókMinőségi vízálló parkettaModern, gépesített konyha: beépített Gorenje sütő és főzőlap szagelszívó mosogatógépKlímaberendezés a maximális komfortértLetisztult, elegáns színvilág: fehér bézs barna árnyalatokMiért különösen jó választás?Földszinti elhelyezkedés:ideális idősebbeknek, kisgyermekes családoknak vagy bárkinek, aki a lépcsőzés nélküli, kényelmes megközelítést részesíti előnybenErkély:tökéletes hely egy reggeli kávéhoz, pihenéshez vagy akár egy kis zöld sarok kialakításáhozSaját tároló:praktikus megoldás a mindennapi használati tárgyak elhelyezéséreEz a lakás kiváló választás mindazok számára, akik igényesen felújított, azonnal költözhető otthont keresnek jó elhelyezkedéssel.Ne maradjon le erről a lehetőségről megtekintés miatt keressen bizalommal!

Referencia szám: LK012069-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1017 e Ft
989 e Ft -3%
Ennek az ára
Pécs átlagár
54.9 M Ft m Ft
46.4 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Uránváros, Dr. Veress Endre utca
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs, Makár, Páfrány utca
Eladó panellakás

Pécs

39.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

44.4 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Uránváros, Pécsett Uránvárosban 3/2 emeleti, prémium felújított, két szobás lakás eladó
Eladó panellakás