City Pearl

Eladó panellakás
Pécs, 9. emelet

+ 5 kép 1/8
46 600 000 Ft46.6 M Ft 896 154 Ft/m2
2 szoba
52 m²
9. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 318
Melitta albérlet és ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pécsett eladó egy kiváló állapotú, azonnal költözhető, 52 m²-es, 2 szobás, erkélyes lakás!
Az ingatlan egy liftes társasház 9. emeletén található, ahonnan gyönyörű körpanoráma nyílik. Praktikus elrendezésének köszönhetően külön nyíló szobákkal, világos konyhával, fürdőszobával és külön mellékhelyiséggel rendelkezik.
A lakás hőszigetelt, távfűtéses, így rezsiköltsége alacsony. A komfortérzetet légkondicionáló, valamint új, korszerű nyílászárók biztosítják, amelyek redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek.
Csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el, ugyanakkor minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető: gyógyszertár pár perc sétára, uszoda mindössze 5 percre található.
A vételár tartalmazza a teljes berendezést: modern bútorok, háztartási gépek, valamint akár a konyhai eszközök is maradnak, így a lakás ideális választás lehet saját célra vagy befektetésnek egyaránt.
Befektetők számára egyedi ajánlat is elérhető! Otthon start programon belül kedvező 3%-os hitel.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
896 e Ft
962 e Ft 7%
Ennek az ára
Pécs átlagár
46.6 M Ft m Ft
50.6 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, 9. emelet

Eladó panellakások a környékről

Pécs, Árpádváros, Csikor Kálmán utca
Eladó panellakás

Pécs

37.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

51.6 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca 3
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

38.99 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Málom, Illyés Gyula út
Eladó panellakás

Pécs

58.7 M Ft
3 szoba
67 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs, Megyer, Éva utca
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Siklósi út
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs, Megyer, Szabó Ervin tér
Eladó panellakás

Pécs

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

41.8 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca 20
Eladó panellakás

Pécs

59.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

42.99 M Ft
3 szoba
59 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

63 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

40.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

47.9 M Ft